איך לבחור מנעולן מקצועי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך לבחור מנעולן מקצועי? 

מאת   24/02/2012 |  נצפה 1507 פעמים

כל תקלה או בעיה הקשורה בדלת הבית או המשרד מצריכה את שירותיו של מנעולן מקצועי. מנעולן מקצועי הוא מנעולן שעבר הכשרה במוסד כל שהוא והוא בעל ניסיון בתחום. בניגוד לדעתם של רבים, תחומי העבודה של מנעולן הם לא תחומים שאפשר להתמצא בהם מבלי ללמוד.

מנעולן מקצועי חייב להיות בעל אישור מהמשטרה על מנת לעסוק בתחום. אישור המשטרה הינו חובה, האישור מעיד על כך שהמנעולן הינו ללא עבר פלילי וכי שירותי הפריצה שלו הינם חוקיים. מנעולן הפועל ללא אישור משטרה הינו פורע חוק וחלה חובה לדווח על מנעולן מסוג שכזה.

איך מזהים מנעולן מקצועי?

כל אדם, אפילו אחד שאינו מבין בתחום המנעולים, יכול לזהות מיד אם המנעולן שהגיע אל ביתו הינו מקצועי או חובבן. קודם כל, כאמור, תעודות ההסמכה הן המעידות על הסמכתו ועל יושרו של המנעולן. מלבד זאת, מנעולן מקצועי הוא מנעולן שמצליח לזהות את הבעיה שנוצרה במהירות רבה והוא יכול להעניק ללקוח ייעוץ אודות הבעיה והפתרונות האפשריים לכך. מלבד זאת, מהירות העבודה היא ההוכחה הטובה ביותר לכך שמדובר במנעולן מקצועי ולא בסתם פורץ בעל ידע מועט והבנה צרה בתחום המנעולים.

נורות אדומות

ישנן מספר התנהגויות של מנעולנים שאמורות להדליק אצל כל אחד נורה אדומה ולהזהיר אותו מכך שמדובר במנעולן שאינו מקצועי והפקדת העבודה אצלו פירושה סיכון משמעותי. לדוגמא:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה