בעלי כף רגל רחבה זקוקים למדרס מתאים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בעלי כף רגל רחבה זקוקים למדרס מתאים 

מאת   20/02/2012 |  נצפה 1894 פעמים

אם ניחנתם בכף רגל רחבה, דעו שעליכם להתאים לעצמכם מדרס הלוקח בחשבון את מבנה המיוחד של כף רגליכם. מדרס מתאים מאפשר לייצב את גופכם ביעילות רבה יותר, ולהקל על ההליכה שעשויה להיות מלווה בכאבים וקשיים בגלל מבנה כף הרגל המיוחד המאפיין בעלי כף רגל רחבה. 

כף רגל רחבה
עלולה ליצור חוסר איזון באופן בו דורכים על נקודות שונות בכף הרגל, וכדי לטפל בבעיה זו מומלץ להשתמש במדרס מתאים היוצר נקודות תמיכה ונוחות לאורך כל כף הרגל. 

רבים עשויים לוותר כלאחר יד על שימוש במדרס אך לחוסר השימוש בו עשויות להיות תוצאות נוראיות במיוחד:  כאבים קשים בעת ההליכה הנובעת מחוסר האיזון של כף הרגל, וכן כאבים בגב התחתון, עקמת ועוד שלל צרות צרורות. 

כדי להקדים תרופה למכה וכן כדי לטפל בבעיה, כדאי מאוד להשתמש במדרס המותאם למבנה כף הרגל שלכם. מדרס המיועד לכף רגל רחבה יוצר זווית דריכה רצויה, מונע יציבה לקויה ודפורמציה במבנה כף הרגל. המדרס מקל על הכאבים השונים, מונע פציעות ועוד מגוון בעיות בכף הרגל. 

הסיבה לכך שחשוב להתאים את המדרס למבנה כף הרגל, היא משום שכך ניתן לצמצם בעיות שונות כגון היווצרות של דלקות במפרקים, בגידים, ובמפרקים, וכן מניעת צלקות, שפשופים ופציעות. את ההתאמה האישית של המדרס לכף הרגל מומלץ לבצע במכון אורתופדי מוסמך ומקצועי המבצע שלל בדיקות ומסוגל להתאים את המדרס בהתאם לצרכי האדם ולבעיותיו. 

אנו ממליצים לא לדחןת את השימוש במדרסים לכף הרגל, ולגשת עוד היום למכון אורתופדי. זוהי הבריאות שלכם. אל תזניחו אותה!

פורטל הפטנטים - http://www.gizmomaker.co.il>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה