השוואת ביטוח רכב באינטרנט
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

השוואת ביטוח רכב באינטרנט 

מאת   15/02/2012 |  נצפה 1417 פעמים

מי שעלה בידיו לרכוש פוליסת ביטוח רכב בשנים עברו לבטח זוכר כמה קשיים הערימו עלינו, חיפוש בין אלפי סוכני הביטוח רק לשם קבלת אותה הצעה בלתי הוגנת או משתלמת, שבדרך כלל אינה עונה על צרכי הלקוח.

רפורמת המפקח על ביטוח הרכב שינתה את התמונה, ועתה ניתן לרכוש פוליסה בתנאים מטיבים ובדרך פשוטה ומהירה, מכל סוכן או חברת ביטוח, ולו רק בשל הצעת מחיר טובה שנתפרה במיוחד עבור המבוטח.

 

איך לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב

 

עידן הצרכן המפונק והטכנולוגי הציג בפנינו דרך חדשה, פשוטה ועניינית לשם קבלת הצעת מחיר לביטוח רכב בתוך זמן קצר, דהיינו גלישה באינטרנט. באמצעות הקלדת ביטוי מתאים תוכלו לגלות מגוון אתרים ומידע, ברובו מהימן, אודות מחירי הפוליסות הקיימות בארץ. חשוב לוודא את אמיתות הנתונים מול נציג החברה המציעה, או על ידי השוואת ביטוח רכב באתרי ההשוואות, או באופן עצמאי.

דרך נוספת היא לפנות אל סוכן הביטוח המשפחתי שלכם, עליו אתם סומכים בעיניים עצומות וכן, לרכוש פוליסת ביטוח ישירות באינטרנט, מבלי להרים טלפון אפילו, למרות שנכון לכתיבת שורות אלה, אין עדיין היצע רחב של חברות המאפשרות זאת.

כמו כן, ישנם אתרי אינטרנט המציעים טופס ייעודי ליצירת קשר און ליין עם מספר חברות ביטוח לקבלת כמה הצעות מחיר המינימום טרחה.

 

כיצד לבצע השוואת ביטוח רכב

 

כפי שצוין לעיל, ניתן לערוך השוואת ביטוח רכב באתרים המיועדים לכך, או באמצעות השוואה עצמאית לאחר שקיבלתם מספר הצעות מחברות שונות. אין טעם להשוות יותר מחמש הצעות, אך רצוי להדגיש בפני נציגי כל חברה שבידיכם הצעה אחרת, משתלמת לא פחות, על מנת לקבל את הפוליסה האידאלית ביותר.

בבואכם ליצור השוואת ביטוח מקיף הקפידו להתמקח לא רק על מחיר הפוליסה, כי אם גם על היקפה ותנאיה, לרבות גובה ההשתתפות העצמית שתשתלמו במקרי גנבה ותאונות, תוספות שירותים נלווים, והנחות כבור ביטוחים נוספים שתעשו דרך אותו ספק.

מקיף שרותי אינטרנט בע"מ מפעילה אתרי אינטרנט באמצעותם ניתן לקבל הצעות מחיר לתחומים הבאים: ביטוח רכב

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה