קידום העסק בעזרת אתר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קידום העסק בעזרת אתר 

מאת   13/02/2012 |  נצפה 1619 פעמים

כמעט ואין כיום עסק שאינו מבקש להרחיב את פעילותו גם לאינטרנט. לא רק חברות גדולות אלא גם עסקים קטנים ואפילו בעלי מקצוע כבר מקימים אתרים בהם הם מפרסמים את המוצרים והשירותים שהם מעניקים. הקמת אתרים לעסקים היא אחד מן התחומים המתגמלים ביותר בעולם המחשבים כיום, ויש לא מעט ארגוניםהמציעים עיצוב ובנייה של אתרים למגוון רחב של לקוחות. לאתר עסקי ישנם מספר יתרונות מוכחים עבור כל עסק, הן ככלי שיווקי והן כפלטפורמה עסקית יעילה.

בראש ובראשונה מהווה הקמת אתרים עסקיים כלי שיווקי שאין שני לו. מבחינה זו ישנה חשיבות מכריעה לעיצוב האתר, כאשר עיצוב נכון יכול להפוך אותו לאמצעי למשיכת לקוחות פוטנציאליים ולקידום תדמית העסק. הקמה של אתר עסקי מתחילה בהגדרת הקונספט העיצובי של האתר על ידי המעצב הגרפי הפועל בדיאלוג עם הלקוח. תהליך מורכב זה מתבסס על ניתוח של קהל היעד ומאפייני הגלישה שלו, ובסופו ניתן כבר להתחיל ליצור סקיצות שיובילו לעיצוב הסופי. ככל שהעיצוב מדוייק יותר כך הוא משדר טוב יותר את ערכי המותג ומושך את הגולשים להמשיך ולבקר באתר.

גם העיצוב המושך ביותר לא יהיה יעיל ללא קידום נכון של האתר העסקי שברשותכם. כדי שאתר אינטרנט ישיג את המטרה שלשמה הוקדם, עליו להיות מקודם ברשימת התוצאות של מנועי החיפוש הפופולאריים ובראשם גוגל. בסופו של דבר, אין טעם להשקיע כסף וזמן בבניית אתר שאף אחד לא ידע על קיומו. קידום האתר נעשה באמצעים שונים כגון שילוב מילות מפתח בתכני האתר, כתיבת מאמרים רלוונטיים ועוד. כיום מעסיקות חברות המציעות שירותי בניית אתרים לעסקים מומחים לקידום, שבנוסף לקידום הראשוני של האתר יכולים לסייע גם בעדכונים השוטפים שלו.

הקמת אתר עסקי אינה מהווה רק פרסומת יעילה, אלא יכולה לשמש גם בתור פלטפורמה עסקית. חנויות מקוונות מאפשרות לגולשים לצפות במבחר המוצרים שמציע בית העסק ולרכוש אותם בלחיצה כפתור. הקמת אתרים לעסקים מאפשרת בצורה זו לחסוך כסף רב שהיה מופנה לשכירת חנות, העסקת מוכרים וכדומה. הצרכן הישראלי התרגל בשנים האחרונות לרכישה באמצעות האינטרנט, והרתיעה שאפיינה תחום זה בשנים הראשונות התחלפה בהתלהבות גדולה המתבטאת בשגשוג של אתרי השוואות מחירים וקנייה און ליין.

נקסט מדיה, בנייה וקידום אתרים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה