חברת הובלות? איך בוחרים אותה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חברת הובלות? איך בוחרים אותה? 

מאת   12/02/2012 |  נצפה 2829 פעמים

מצד אחד, מעבר דירה הוא הזדמנות מבורכת להתחלה חדשה ולתנאים משופרים. אבל מצד שני כל הסימפוזיון שמסביב למעבר יכול להיות קשה מאוד.

מעבר דירה הוא עניין לא פשוט. אחרי תקופה ארוכה סוף סוף מצאתם את בית החלומות וכעת הגיע הזמן לעבור. איך בוחרים חברת הובלות במרכז? זו לא בעיה, אם עושים הכל בצורה חכמה.

כיצד בוחרים הובלות בחולון? לאלו פרטים כדאי להתייחס? קבלו מספר עצות פשוטות למעבר קל:

- תמיד עדיף להזמין הובלה, על פני העברה עצמאית - נכון, זה יקר יותר, אבל זה יחסוך לכם בחשבונות רפואיים על ניתוחי גב בעתיד. ככה תישארו פנויים לניהול תהליך המעבר. יתר על כן, כשמזמינים הובלות פתח תקווה אפשר לבטח את החפצים במחיר יחסית זול.

- הקפידו לחתום על חוזה הובלות שבו מפורטים סך כל מחיר העבודה, הסכם הביטוח בהעברה, זמני ההגעה ואת כל החפצים שיש להעביר. ככה תהיו מכוסים מכל הכייונים, רק לכל מקרה.

- החליטו אם לארוז לבד, או שאולי אתם רוצים שהחברה תטפל בזה בשבילכם. במידה וזו לא בעיה מבחינתכם לתת לאנשים זרים להתעסק לכם בדברים ואם התקציב מאפשר, זאת אפשרות מצויינת. מצד שני שווה לזכור שאף אחד חוץ מכם לא יתייחס לדברים שלכם עם הכבוד הראוי להם...

- מעבר לדירה חדשה הוא הזדמנות טובה להיפטר מחפצים עודפים. נצלו הזדמנות זו למיין ולתרום את בגדים, הרהיטים וכלי הבית שכבר לא נעשה בהם שימוש.

- כתבו באופן ברור על כל ארגז לאיזה חדר הוא מיועד, כך תעשו את עבודתם של המובילים קלה בפיזור הקרטונים ברחבי הבית וכמובן, על עצמכם בזמן הפריקה.

מעבר דירה הוא תמיד פתיחה של דף חדש בחיינו, וכמו תמיד, כדאי להתחיל על רגל ימין. אם אתם מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים בנושא הובלות או לאתר מובילים, חזרו בקרוב לקרוא את הטקסטים הבאים שלנו בנושא מעבר דירה. תודה רבה!.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה