צילום הריון - למה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

צילום הריון - למה? 

מאת   07/02/2012 |  נצפה 1302 פעמים

צילומי הריון הפכו בשנים האחרונות לעניין שבשגרה, אחוז גדול מההריוניות שבינינו חשבו על הרעיון, ואם פיספסו את המועד סביר להניח שיעשו זאת בהריון השני או השלישי. בחלק מהמקרים ישנה התנגדות קלה בן הזוג משלל סיבות שונות ומגוונות. מסיבות של צניעות ועד לחוסר הבנה בסיסית של העניין. לכל הבעת התנגדות כזאת יש תשובה עיניינית וראויה. אני אפרוט חלק מאותן תשובות.

ראשית, ענייני צניעות, לא כל צילומי ההריון חייבים להיות חשופים. כל צילום הריון מותאם להריונית הספציפית, אין צילום הריון שדומה למשנהו. כל אחת מגיעה עם תחושות ואנרגיות משלה כך שבסופו של יום תמונות ההריון שנוצרו הן שונות אחת מהשניה. לפני הצילומים ישנו תהליך קצר שמהווה מעין תאום ציפיות בין הצלמת להריונית, ובמידה שישנה בקשה מיוחדת אפשר להעלותה באותו הזמן.

צילומי הריון הם בעצם זמן איכות נטו שלך עם בעלך ועם הילדים (במידה ויש), אתם מגיעים לסטודיו ומקבלים פרק זמן בו אתם מבלים נטו האחד עם השניה ועם הבוטן הקטן שבעוד כמה שבועות יגיח לאויר העולם.

כל הריונית תשמח להתנסות בצילומי הריון בהם היא המרכז. גם הבישניות שביננו ישמחו לכמה רגעים מיוחדים של תשומת לב, או אפילו כמה רגעים של כיף בניגוד לבדיקות מתישות ופולשניות. ואם כבר הזכרנו בדיקות, כיום ישנן עשרות בדיקות שמומלצות לנשים בהריון חלקם פולשניות יותר חלקן פחות אבל כולן מתישות ולעיתים לא נעימות. צילומי הריון הם זמן פינוק שלך, הפסקה מכל הבדיקות המלחיצות.

ולסיום, פנייה מרגשת לכל הבעלים, פרגן לאשתך בצילומי הריון ן מקצועיים. נכון, אתה יכול לקחת את המצלמה הבייתית לידיים ולצלם אותה אבל, אף פעם זה לא יראה כמו צילומי הריון שצלמת הריון מקצועית צילמה. פרגן לה כי מגיע לה!

אורטל מוטאי סטודיו לצילום


מתמחה בצילום הריון ילדים משפחה בני מצווה ועוד


http://www.motai.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה