איך תזמינו טכנאי מקררים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך תזמינו טכנאי מקררים? 

מאת   06/02/2012 |  נצפה 2614 פעמים

כי בעיה במקרר מקולקל היא רצינית יותר מאשר מיץ לא קר, ובעיה בקירור האוכל שלנו מהווה פתח לפגיעה בטריותו, מפתחת עובשים ומחלות, גורמת לסרחון, ונוסף על כל זה, גם ביזבוז של כסף רב עם מוצרים שנזרקים לפח.

עוד אחד מהימים החמים האלה, דמו בראשו של מי שיוצא מהבית מרוב שהאוויר ממיס, קרינת השמש צורבת ואין מנוס מהזיעה. מה כבר ביקשנו? להגיע הביתה, להסתגר שם, לפתוח את המקרר ולהוציא ממנו בקבוק קולה קרה. אבל מה אפשר לעשות כאשר הוא מתקלקל? איך תזמינו טכנאי מקררים? איך אפשר לשמור על המקרר והמקפיא תקין וללא תקלות? אילו סוגי מכשירים מומלצים לקניה?

צריכים מידע על שירות מקררים? לפניכם קצת מידע מעניין ומועיל בתחום המקררים:

לשם שמירה על פעולה טובה של המקרר שלכם, השתדלו למקם את המכשיר באזור קריר ומוצל בבית, במרחק קטן מהקיר, ואל תפתחו את הדלתות יתר על המידה. בנוסף, הקפידו יותר מכל להשאיר את פתחי האויר פתוחים לזרימת אוויר ואל תשנו את עוצמתו בלי הצורך.

האם אתם צריכים תיקון מקררים? שתלם לבדוק אם המכשיר שלכם עדיין זכאי לאחריות היצרן. במידה וזה אינו המצב, תתבקשו לשלם כ-200 ש''ח לפחות תמורת בדיקה ובנוסף לכך עבור התיקון והחלקים.

במידה ותיקנתם, הקפידו לבקש אחריות עבור התיקון.

צריכים מקרר חדש? מכשירים ישראליים בדרך כלל זולים יותר ממקררים מתוצרת חוץ, בעוד איכותם לא נופלת מהם. במידה ואתם יכולים להרשות לעצמכם, תוכלו להתחדש עם מקרר איכותי ויוקרתי אשר כולל תכונות נוספות כגון צריכת חשמל נמוכה ומספר דלתות רב יותר מהמקררים שנמצאים בכל בית.

פרטים נוספים על טכנאי מקררים תל אביב וגם על תיקון מקררים 24 שעות והצעות מחיר עבור טכנאי מקררים תל אביב מחכים לכם באתר שלנו www.ashanti.org.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה