חרבות וסנדלים 2 המלא
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חרבות וסנדלים 2 המלא 

מאת   02/02/2012 |  נצפה 4883 פעמים

רבים משחקים במשחקים שונים במחשב, אך לא כל מחשב יכול להכיל משחקים רבים מפאת חוסר מקום בזיכרון המחשב והעומס עליו.

משחקי רשת רבים תפסו את מקומם של המשחקים המצריכים הורדה והתקנה בעקבות פשטות ההפעלה שלהם והגרפיקה המדהימה.

אחד מהמשחקים הפופולאריים ביותר הינו משחק חרבות וסנדלים 2 המלא שניתן לשחק אותו על ידי חיבור לאינטרנט וללא צורך בהורדת המשחק והתקנתו.

הטכנולוגיה עליה מבוסס המשחק חרבות וסנדלים 2 המלא

ראשית נבדיל בין שתי הגדרות, האחת היא משחק דפדפן והשנייה היא משחק פלאש ונציין שהמשחק חרבות וסנדלים 2 הוא משחק אשר נכלל בשתי ההגדרות הללו.

משחק דפדפן הוא משחק אשר פועל דרך דפדפן האינטרנט כגון אינטרנט אקספלורר או פיירפורקס או כל דפדפן אחר מוכר.

הדפדפן בנוי משפות צד שרת כגון PHP ואחרות נוספות ומשפות צד לקוח אשר נוגעות יותר לתוכנת JAVA אשר מותקנת בכל מחשב ומאפשרת הפעלת טכנולוגיית פלאש.

משחקי פלאש לעומת זאת בנויים מטכנולוגיית הפלאש אשר מבוססת על תמונות רגילות ולא כבדות בדו מימד ולכן טעינתם של משחקי פלאש מהירה יותר.

חרבות וסנדלים 2 המלא הוא משחק פלאש הבנוי מטכנולוגיית הפלאש ומכיל את תכונותיה ומצד שני גם ניתן לשחק אותו דרך דפדפן האינטרנט.

היתרונות של דפדפן האינטרנט הם שאין צורך בהתקנת המשחק על המחשב אלה ניתן לשחק בו ישירות והוא כל הזמן מתעדכן אך עדיין יש בו חיסרון עיקרי והוא הצורך בחיבור לרשת האינטרנט על מנת להפעילו.

כיצד בנוי המשחק חרבות וסנדלים 2 המלא

ראשית בעת הכניסה למשחק ניתן לבחור גלדיאטור בתור שחקן שילחם בקרבות, אפיון הגלדיאטור נעשה על ידי קביעת תכונות באמצעות נקודות מוקצבות מראש וניתן להחליט לאילו תכונות ניתן לסווג יותר נקודות ולאילו פחות.

לאחר אפיון הדמות מבחינה חיצונית ופנימית, מגיע הגלדיאטור לעיר ושם ניתן להבחין בחנויות שונות אשר מוכרות ציוד לחימה והגנה, ניתן להיכנס לכל חנות שנרצה ולרכוש ממנה את האביזרים הנחוצים.

לאחר שהגלדיאטור מסיים להצטייד בכלל הציוד הדרוש הוא יכול להתחיל להילחם, מבחינה גרפית מאחורי החנויות במשחק יש את זירת הלחימה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה