אודות ביטוח מקיף לרכב
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אודות ביטוח מקיף לרכב 

מאת   31/01/2012 |  נצפה 1603 פעמים

כאשר רוכשים רכב יש כמה דאגות שעלולות להדיר מעינינו שינה;  תשלום עבור ביטוח מקיף לרכב הוא אחד מהמכשולים הללו, שנדמה כי רק בעל ניסיון חיים עשיר יכול לנצח. במאמר זה נסביר כיצד ניתן לחסוך בהוצאות הביטוח המקיף לרכב, מה חשוב לעשות טרם רכישת הפוליסה השנתית, ולמה בכלל צריכים את זה.

 

ביטוח מקיף- מותרות או הכרח

להבדיל מביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף עדיין מוצע בגדר המלצה לבעל הרכב, אשר מאפשרת השתתפות של חברת הביטוח במקרה של נזקי רכב המעורב בתאונת דרכים, כמו גם במקרים של גנבת רכבכם, שריפה, או כל מכה בהתאם לתקנות הפוליסה המוסכמת.

מכוון שביטוח חובה אינו מכסה נזקים שאינם נזקי גוף ונפש, הרי שרכישת ביטוח מקיף לרכב הכרחית, במיוחד למי שמחזיק ברכב חדש ויוקרתי, החושש מפני גנבות ומתגורר או עובד באזור מועד לפורענות.

עם זאת, יש מי שיטענו כי ביטוח מקיף הוא בגדר מותרות, מפאת מחירו הגבוה יחסית, ואכן, לרכבים ישנים או פחות אטרקטיביים, ייתכן כי רכישת פוליסה יקרה מעין זו בלתי משלמת. לטובת המתלבטים ניתן לרכוש ביטוח מקיף המגן מפני תאונות בלבד, או מפני גנבות בלבד, ובכך לחסוך משמעותית במחיר הפוליסה.עצות לרכישת ביטוח מקיף

טרם רכישת פוליסה מחברת ביטוח כזו או אחרת הקפידו לבצע סקר שוק בין החברות השונות. כיום ניתן לבצע ביטוח מקיף השוואה כבר באמצעות האינטרנט, ומבלי להטריח את עצמכם בטלפונים ובבזבוז זמן יקר.

תוכלו לקבל הנחה בהגדלת סכום ההשתתפות העצמית במקרה של תביעה, ובמידה ותרכשו גם את שאר ביטוחי הרכב מאותה חברה, סביר להניח כי תזכו להנחה משמעותית.

תוספות כגון שירותי גרירה, ליווי והפניה אל מוסכים מורשים, העברת הרכב בטסט השנתי וכיוצא בזה, מייקרים את עלות הפוליסה בהכרח, אך שווא לבדוק האם ההצעות מחיר שקיבלתם משתלמת יותר, בזכות התוספות הללו, במידה והן נחוצות לכם ומהוות שירות יעיל וחסכוני לטווח הרחוק.

  

ביטוח רכב | ביטוח מקיף | ביטוח אופנוע

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה