כיצד לשפץ משרד ?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד לשפץ משרד ? 

מאת   30/01/2012 |  נצפה 1533 פעמים

בעידן שנות ה- 2000, קיימת מודעות גדולה ביותר, לחשיבות המראה של חברות ומשרדים שונים. ראשית, התחרות בין החברות גדולה מאד ואין ספק כאשר לקוח מגיע, המראה החיצוני של המשרד מאד משפיע על חוות דעתו. כידוע, רושם ראשוני הוא זה שקובע. שנית, כאשר המשרד מוזנח ומיושן, הדבר משפיע גם על העובדים. האנרגיות ירודות אין ספק שכיף יותר לעבוד במשרד אשר נעים יותר לשהות בו. האם שיפוץ משרד שונה משיפוץ דירה? במה מומלץ להשקיע? כיצד לבחור את איש המקצוע המתאים?

ריכוז פרויקט השיפוץ תחת אדם אחד בחברה

בניגוד לשיפוץ דירה, כאשר מקבלים החלטה לגבי שיפוץ משרד, מומלץ לבחור בעובד/ת אשר ינהלו את פרויקט השיפוץ. ברב המקרים מדובר במנהל/ת האדמיניסטרטיבי/ת. יש לבצע ישיבה משותפת עם המנכ"ל ולהכין רשימה של כל החלקים אותם יש לשפץ. כמו כן, חשוב לקבוע סדר עדיפויות ולוח זמנים לכל משימה.

סקר שוק

בשלב זה, מומלץ כי יבוצע סקר שוק על ידי האחראי/ת על הפרויקט. לאחר מכן יש לקיים ישיבה עם המנכ"ל, להציג בפניו את העלויות ולקבל תקציב לפרויקט השיפוץ.

במה מומלץ להשקיע ?

יש לזכור, כי במשרד, בניגוד לדירה, יש חשיבות גדולה למערכות כגון: מערכת טלפוניה איכותית, מערכת כיבוי אש מתאימה וכדומה. חשוב מאד לא לזלזל בחלקים אלה ובמידת הצורך, לקחת אותם בחשבון כחלק מהשיפוץ. כמו כן, חלק מן המשרדים דורשים גם שיפוץ חיצוני. מומלץ, בתהליך ההתייעצות עם איש המקצוע, לבחון גם את חיצוניות המשרד. 

כיצד לבחור אנשי מקצוע מתאימים ?

מומלץ מאד לבחון משרדים וחברות אחרות אשר תהליך שיפוץ עשה להם פלאים ומצא חן בעיניכם. פנו אל בעל המשרד ובדקו אתו מי איש המקצוע אשר שפץ את משרדו ופרטי יצירת קשר.

 מעקב שבועי אחר תהליך השיפוץ

מומלץ, אחת לשבוע, להיפגש עם האחראי/ת על פרויקט השיפוץ במשרד, לשמוע על ההתקדמות בשיפוץ, האם אכן מתקיימת עמידה בזמנים ועוד.

טיפ לסיום, חשוב מאד לדבוק בתקציב אשר יועד לתהליך השיפוץ ולא להיסחף להוצאות גדולות שלא תוכלו לעמוד בהן. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה