מחפשים די גי לחתונה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מחפשים די גי לחתונה? 

מאת   30/01/2012 |  נצפה 1610 פעמים

הגיע הרגע לתכנן את אחד הערבים הכי מיוחדים בחייכם! מזל טוב! אנחנו פה לעזור. יש לכם המון דברים לסגור - איפה תחגגו, מה תאכלו, מה תלבשו. ואחד הדברים שהכי חשוב להשקיע בהם זמן ומחשבה הוא בחירת ה"מה תרקדו". גם אם האוכל בינוני והאולם לא מרשים ובלתי נשכח - מוזיקה משובחת יכולה להפוך ערב למחשמל ובלתי נשכח. כנראה שגם האלכוהול חשוב אבל עם מוזיקה טובה אתם יכולים לצאת בתחושה שארגנתם את מסיבת השנה! אז איך מחפשים ומוצאים דיג'יי טוב לערב הכלולות?

השתמשו בניסיון האישי שלכם

הייתם בחתונה טובה? מסיבה טובה? אירוע מוצלח במיוחד? שימו לב אם נהניתם מהמוזיקה מאוד ומיד בקשו את הפרטים של התקליטן. כי די גי לחתונה שיהיה מוצלח במיוחד מוצאים בעיקר ב..חתונות. ואם אין לכם איזה אירוע כזה בראש, לכו על הניסיון של חבריכם ובקשו המלצות לדיג'יי שתיקלט בחתונה של מישהו שאתם מכירים והשאיר רושם טוב במיוחד.

השתמשו בטעם האישי שלכם

המוזיקה בחתונה צריכה להיות לא אחרת מאשר המוזיקה שאתם הכי אוהבים בעולם. מבעוד מועד שבו יחד לפרויקט כיף במיוחד כהכנה לסגירת די גיי לחתונה: הכינו פלייסליסט ארוך ככל שתצליחו של שירים אהובים מכל הזמנים. כאלו שיזרקו אתכם לימי התיכון, כאלו שעשו לכם נעים כשהתנגנו ברדיו של ההורים, כאלו שליוו את הצבא, הלימודים ועוד תחנות חשובות. התייעצו גם עם החברים ובקשו מהם המלצות נוספות לשירים - זו המסיבה של כולכם! ואל תשכחו את "פינת הבקשות" של ההורים שלכם, שמתרגשים לא פחות ואולי אפילו יותר וישמחו גם הם לרקוד איזה שניים-שלושה שירים שאהובים עליהם במיוחד.

השתמשו באינטואיציות שלכם

מעבר למקצוענות התקליטן בכל מה שקשור בהבנה מוזיקלית והפעלת הקהל עליו להיות קודם כל בן אדם. להיות קשוב ונעים, גם אם הבקשות שלכם מיוחדות או חריגות. עליו לכבד את המעמד המיוחד שכן עבורכם זה אחד הערבים המיוחדים בחיים אפילו שבשבילו זו עבודה. הוא יצטרך למצוא את שביל הזהב בין המקצוענות שלו והבנתו את הקהל לבין מה שמבקשים החתן והכלה אפילו אם שני הדברים לא בהכרח תואמים. תקליטן מקצועי אמיתי יהיה נעים ותקשורתי גם לפני סגירת האירוע מולו וגם אחרי ויש להבהיר את זה. אם לא נעים לכם לשבת איתו אל תישארו בכוח - הערב הוא שלכם והבחירה היא בידיכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה