הגנה מושלמת עם זכוכית משוריינת
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הגנה מושלמת עם זכוכית משוריינת 

מאת   29/01/2012 |  נצפה 2565 פעמים

זכוכית משוריינת כיום יכולה להיות פתרון להרבה מאוד שימושים. רוב האנשים מכירים את הזכוכית המשוריינת מהסרטים, בה נראים אח"מים נוסעים במכוניות מיוחדות או במבנים מיוחדים עם זכוכית משוריינת, אבל כיום ניתן להכיר את הזכוכית המשוריינת גם מקרוב.

עם ההתקדמות הטכנולוגית והעלייה בשימוש בזכוכית זו היא מאפשרת לכולם ליהנות ממגוון היתרונות שהיא מציעה. זכוכית משוריינת הינה זכוכית המיוצרת בתהליך מיוחד בו מניחים שכבות של חומרים תרמופלסטיים בין שכבות זכוכית כדי לייצר זכוכית העמידה בפני רוב המפגעים הקיימים.

זכוכית משוריינת נותנת הגנה מושלמת לרכבים ולבתים על ידי שכבות מיגון היכולות לספוג כדורים הנורים אליהם, מונעות מפורצים את האפשרות לשבירה של הזכוכית ועדיין נותנים מראה נאה לרכב או לבית מאחר והזכוכית המשוריינת נראית בדיוק כמו זכוכית רגילה. הזכוכית שקופה לחלוטין ואי אפשר לדעת אם מדובר כאן בזכוכית מיוחדת או רגילה.

 

שימוש בזכוכית משוריינת

עם העלייה בשמירה על הביטחון, השימוש בזכוכית משוריינת כבר אינו נחלתם של פוליטיקאים בלבד. כל מי שנוסע בכבישים מסוכנים, בהם יכולה להיות סכנה לנוסעים ברכב, מומלץ לו למגן את רכבו עם זכוכית משוריינת. השימוש בזכוכית משוריינת כדי למגן בתים גם הופך לפופולארי ביותר, מאחר ושימוש בזכוכית המשוריינת מונע את הצורך בהתקנת סורגים היכולים לפגוע במראה הבית, ואינם עמידים בפני פריצה כמו העמידות אותה מציעה הזכוכית המשוריינת.

חלק מהיתרונות הרבים של התקנת זכוכית משוריינת היא שהמבנה ממשיך לשמור על חזות נאה לעין, והזכוכית מתנהגת כמו זכוכית רגילה בכל הנוגע לשקיפות, למעבר קרני השמש וכניסת אור. יתרון נוסף הוא שאף אחד לא יכול לדעת שהתקנתם זכוכית משוריינת ורק אתם תדעו שהביטחון שלכם הוא מושלם. הזכוכית המשוריינת לא מושכת שום תשומת לב או מעלה חשד אצל אף אחד.

את הזכוכית המשוריינת ניתן להתקין בכל מקום בו כרגע מותקנת זכוכית רגילה והיא מגיעה במגוון רב של עובי שונה כדי להתאים לכל מקום ולכל שימוש. את הזכוכית המשוריינת מנקים בדיוק באתה הדרך בה מנקים זכוכית רגילה.

שמירה מלאה על ביטחונכם

הדרך הפשוטה והמהירה ביותר להבטיח את ביטחונכם בבית או ברכב היא התקנה של זכוכית משוריינת החסינה נגד ירי, וחסינה נגד ניסיונות פריצה. את הזכוכית המשוריינת אי אפשר לשבור באמצעים רגילים וכך אתם גם מוגנים מפני התנפצות של חלונות.

בבנייה של בית חדש כדאי לשקול התקנה של זכוכית משוריינת במיוחד בבתים בעלי חלונות מרובים הנאים מאוד לעין, אך המהווים סכנה בטיחותית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה