פונקציונאליות מטבחים קטנים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

פונקציונאליות מטבחים קטנים 

מאת   26/01/2012 |  נצפה 1811 פעמים

עבור כל מעצב פנים אחד האתגרים הגדולים ביותר הוא עיצוב עם שמירה על פונקציונאליות באותם מטבחים קטנים וחסרי מקום. כאשר מדובר בעיצוב של מטבח קטן, תמיד ישנן בעיות רבות שצריך להתייחס אליהם כגון דאגה למקום לכל הכלים, לשטח עבודה גדול ולמרחב נוח לעבודה. לכן, יש לתכנן את המטבח כך שלמרות גודלו הקטן, יהיה ניתן לנצלו בחכמה ולהשתמש בכל סנטימטר שבו לצורך מסוים ולא להשאירו ריק.

זיהוי סדר עדיפויות נכון

בעת עיצוב של מטבח בעל שטח קטן יש לזהות את סדר העדיפות של המשתמשים במטבח ולתכננו בהתאמה לסדר העדיפויות שהתקבל. בתוך סדר העדיפויות חייבים להכליל את מיקומם של מוצרי החשמל (הגדולים והקטנים כאחד), שטח האחסון לכלי המטבח, גודלו של המקרר, מספר הכיורים, משטח העבודה ועוד אין ספור פרטים המשמשים כל אדם באופן יום יומי. לדוגמא, אם אדם יודע שאינו נכנס למטבח כלל חוץ מלהכין את כוס הקפה בכל בוקר, אין לו צורך במשטח עבודה גדול ורחב והוא יכול לנצל את המקום לבניית אזורי אחסון נוספים או למקם מכונת קפה...

טיפים לניצול נכון של שטח המטבח

כל אדם הגר בדירה בעלת מטבח קטן חייב לנצל את שטח המטבח עד תומו. ולכן, להלן מספר טיפים חשובים לצורך ניצול מלא ואפקטיבי של השטח הקיים בכל אותם מטבחים קטנים:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה