טיפים לשליחת הודעות SMS בזול
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טיפים לשליחת הודעות SMS בזול 

מאת   18/01/2012 |  נצפה 2077 פעמים

כאשר העולם מתקדם לכיוון הסלולר, הטלפון הסלולרי הופך למכשיר הצמוד לכל אדם ושבלעדיו אי- אפשר לעזוב את הבית. בעולם שכזה, הודעות ה- SMS הפכו לאמצעי- תקשורת הכרחי. בין אם מדובר בשליחת מסר קצר בין חברים, ברכת חג שמח לקבוצת חברים שלמה או הודעות שיווקיות ללקוחות, כולם מחפשים דרכים קלות ונוחות לבצע את המשימה, ובזול.

אחת מהדרכים לביצוע המשימה היא שימוש במחשב כדי לשלוח הודעות SMS. לשליחת מסרונים באמצעות המחשב יתרון נוסף מעבר לעלות והוא נוחות שליחת ההודעות. שלא כמו בטלפון הסלולרי, מקלדת המחשב מאפשרת כתיבה נוחה.

זהירות שרלטנים!

מידע עבורו רבים מוכנים לשלם כסף רב הוא מספרי טלפון סלולריים. תוכנות שונות מכל רחבי העולם מציעות שליחת הודעות SMS בחינם לכל יעד, ובכלל זה הרשתות הישראליות, אבל לאחר קבלת מספר הטלפון הסלולרי של הנרשם לשירות, השירות אינו מסופק ואילו מספר הטלפון נכנס למאגר של החברה. כדאי לברר פרטים על החברה לפני ההרשמה לשירות הודעות SMS  באמצעות המחשב, ולוודא שמדובר בתוכנה או שירות מהימנים.

שליחת הודעות SMS דרך אתרי חברות הטלפוניה

חברות הטלפוניה (הסלולרית והקווית) בארץ מאפשרות למנויים הרשומים באתר החברה לשלוח הודעות SMS במחיר מוזל (או בחינם), בכמות מוגבלת, באמצעות אתר האינטרנט של החברה. לכל אחת מהחברות הגבלות שונות על מספר ההודעות אותן אפשר לשלוח ביום, בחינם, מאתר החברה.

תוכנות להורדה

ישנן מספר תוכנות להורדה המאפשרות שליחת הודעות SMS בחינם, לרוב בכמות מוגבלת ליום. גירסת ICQ החדשה מאפשרת משלוח של 14 הודעות SMS ביום ,בחינם, לכל יעד סלולרי בארץ. תשובה להודעה שנשלחה בחינם אינה חינמית ותחויב בסכום המקובל להודעה, בהתאם לחברה ממנה התשובה נשלחה.

בנוסף, קיים כיום מגוון אפליקציות (יישומים) שניתן להתקין בטלפון הסלולרי. האפליקציות עושות שימוש בתקשורת – נתונים (גלישה) ומעבירות את ההודעות על גבי רשת האינטרנט. בכך, נחסכת למשתמש עלות שליחת ההודעות באמצעות הרשת הסלולרית, שכן לרוב, הוא משלם ממילא על חבילת גלישה באינטרנט באמצעות הטלפון הסלולרי (רלוונטי לטלפונים חכמים – סמארטפונים בלבד).

אתרים אינטרנטיים למשלוח מקוון

ישנם גם מספר אתרים המציעים מגוון שירותי משלוח הודעות SMS. בחלק מהאתרים הללו המחיר הוא זול יותר ובחלקם החיוב הוא חיוב רגיל כיוון שהאתרים מספקים, למעשה, ממשק בלבד לחברות הטלפוניה. האתרים דורשים רישום, וחלקם מספק שירותים נוספים כגון משלוח בפועל של ההודעות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה