אופניים חשמליות - איך לבחור את האופניים המתאימות ביותר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אופניים חשמליות - איך לבחור את האופניים המתאימות ביותר 

מאת   17/01/2012 |  נצפה 1941 פעמים

אופניים חשמליים הם הדרך הטובה ביותר להתנייע ולהתנייד בערים גדולות, צפופות ועמוסות. אופניים חשמליים הפכו לטרנד מוביל בקרב רוכבי אופניים, וכל אחד ואחת מהם, המתרגלים לכלי התחבורה החדש, מדווחים על הנאה יתרה בעת השימוש.

אופניים חשמליים הם כלי תחבורה פנטסטי במידה ואתם רוצים לנוע בקלילות על הכביש ולהימנע מעומסי תנועה ופקקים. רכישת אופניים חשמליים חשוב לבצע תוך כדי הפקדה על מספר כללים בסיסיים שיאפשרו לכם רכישה כדאית וחכמה וכמו כן, יעניקו לכם את כל היתרונות הטמונים בכלי תחבורה נפלא זה, ריכזנו עבורכם מספר כללים בסיסיים שיעזרו לכם לבחור את האופניים המתאימות לכם ביותר.

כמו כל כלי תחבורה אחר, אופניים חשמליים, רצוי לרכוש רק לאחר קיום נסיעת מבחן. מומלץ לנסות את האופניים במספר דרכים (מישור,עליות, ירידות) ולבדוק את התאמת כלי התחבורה לאופי הרכיבה שלכם. 

בהתאם לדרישות הסף של החקיקה בתקנות התעבורה, מנוע אופניים חשמליים חייב להיות בעל הספק של 250 וואט וסוללת האופניים 24 וולט- בדקו את דרישות הסף בקפדנות!

טעינה אחת של הסוללה אמורה להספיק  ל- 35 ק"מ נסיעה מהנה, בררו היטב בטרם רכישת אופניים חשמליים לגבי אורך חיי הסוללה, זמן נסיעה ואפשרויות הטעינה.

ברוב האופניים החשמליים ניתן לנתק את המצברים על מנת לטעון אותם במקום מרוחק מהאופניים או כדי לא לסחוב אותם אם רוצים להשתמש באופניים כאופניים רגילים ולא חשמליים- בדקו את יעילות פירוק המצבר מהאופניים.

אופניים חשמליים, כמו כל מוצר שווה ערך חייב לרכוש עם תעודת אחריות. דאגו לרכוש את האופניים מחברות ידועות ומוכרות. חברות אלו מעניקות בדרך כלל אחריות ומערך שירות תיקונים וחלפים במקרה הצורך.

הסמכה מקצועית – דרשו ממתקין ערכת ההפעלה החשמלית להציג בפניכם תעודת הסמכה מקצועית. תעודה זו מעניקה לכם "שקט נפשי" בכל הקשור לבטיחות ההתקנה של מנגנון המנוע, ידיות הבלימה וההאצה ועוד.

בשוק האופניים קיימים סוגים ודגמים רבים, חלקן אופני מותג יקרים ואיכותיים וחלקן אופני רכיבה על פי צרכי הרכיבה (שטח, מרוצים, נסיעה עירונית וכו), רכשו אופניים התואמות את אופי וצרכי הרכיבה שלכם ואל תתפתו להשקיע כספים רבים במידה ואתם נמצאים בתחילת הדרך בתחום הרכיבה.

 

 

 

 

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה