מחיר ניתוח אף
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מחיר ניתוח אף 

מאת   14/01/2012 |  נצפה 1684 פעמים

כולם רוצים להרגיש הכי יפה, הלא אין שמחה נעימה למשל מתסרוקת מטופחת או בגד מעוצב מצוין על הגוף ומדגיש את הגזרה (או אולי מסתיר את האזורים שאנחנו פחות מרוצים מהם), רק ש ברוב המקרים עושים את העבודה, ופה בדיוק נכנסת לסיפור הרפואה הפלסטית המציעה לנו מגוון אפשרויות לשדרוג המראה שלנו ועימו הדימוי-העצמי וכל זאת בלי לגרום ל חור בחסכונות.

אז מה צריך לשאול אם מעוניים לעשות ניתוח אף? וממה יש להיזהר קבלו כמה טיפים מועילים שיאפשרו לכם לעשות ניתוח את הדגשים החשובים ביותר.

בקשו ולראות עבודות של המומחה שאיתו אתם נפגשים, ככה יהיה נוח להתוודע ל הנסיון שלו ואפילו לראות ניתוחים פלסטיים אשר ביצע בעבר.

נסו להשתדל שלט לנסות לבדוק את התוצאות הניתוח ממש מיד לאחר הסרת התחבושת, חשוב מאוד לשמור על סבלנות אחרי כמה שבועות הנפיחות תחלוף והאף שלכם יקבל את צורתו הסופית.

ניתוח אף לפני ואחרי- בשבוע הראשון לאחר הניתוח הפלסטי מאד מומלץ להגביה את הראש מיד שאתם שוכבים לישון בכדי לעזור בהורדת כל הנפיחות וכדי למנוע נוזלים ובצקות בסביבת האף.

ניתוח לייזר- אם גם אתם נעזרים ב משקפי ראייה מומלץ מאד לרכוש עדשות ראייה בגלל ש בסיומו של טיפול ייאסר עליכם להרכיב משקפיים לתקופת זמן של ארבעה שבועת.

לטפל בחזה- חשוב מאד שלא ללכת על הקטנה של החזה לפני התחלת דיאטה כי השדיים מאבדים מנפחם בעת ירידה במשקל והצורה שלו משתנה ללא הכר מכיוון שכך רצוי לפני הכל להוריד במשקל ואז לעבור את ניתוח החזה.

מרבית המכונים יעניקו לכם הדמיה טכנולוגית בקשו מהמומחה שיראה לך כיצד את צפויה להראות בסיומו של הטיפול ולאחר כמה חודשים, כך תוכלי לדעת כי בחרת את המידות והצורה הרצויות לך.

מידע על מנתח אף וגם פרטים על מחיר ניתוח אף תוכלו למצוא באתר שלנו וליהנות מהטבות ומבצעים www.creativenow.co.il 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה