מחירי הגדלת חזה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מחירי הגדלת חזה 

מאת   11/01/2012 |  נצפה 1469 פעמים

החיים בעולם המודרני הביאו איתם מחשבות מרעננות ש יש להם הרבה השפעה על הדרך שבה כל אחד רואים את המראה של גופנו, אנשים רבים רוצים ללכת ולעבור טיפולי קוסמטיקה גם אם לא במטרה להפוך עצמם לאיזה דמויות אנושיות של ברבי, אולי רק בשביל לשפר קצת את מה שהטבע נתן להם.

כולנו רוצים להרגיש טוב, הרי לא קיימת תחושה יותר טובה לדוגמה מתסרוקת יפה או בגד שנראה מצויין על הגוף ומבליטים את החלק היפים שלנו (או מטשטש את החלקים שאנו פחות מרוצים מהם), אבל לרוב הגנטיקה והזמן עושים את שלהם, בדיוק בנקודה הזאת חושבים על הרפואה הפלסטית אשר מציעה אפשרויות רבות לשיפור כל חלק בגוף ואיתו גם את הדימוי-העצמי בלי הצורך לעשות חור גדול בכיס.

מה צריך לשאול כאשר מתכננים ששוקלים לעבור הגדלת חזה? ומאילו דברים יש להיזהר לפניכם כמה טיפים שימושיים שיאפשרו לכם לאתר את הדגשים החשובים ביותר.

תתדרשו שיראו לכם ניתוחים שנעשו במרפאה של המנתח שמטפל בכם, זה הדרך הכי טובה בה יהיה אפשרי להתוודע ל הניסיון שלו ואפילו לראות ניתוחי אף אשר ביצע בעבר.

אסור לנסות לבקר את תוצאות הניתוח רגע לאחר שמורידים את התחבושת, חשוב מאוד להיות סבלניים כי לאחר כמה ימים תרד הנפיחות והאף מקבל צורה נהדרת .

תיקון אף- בימים הראשונים לאחר שמנתחים את האף מאד מומלץ לשמור על הראש מוגבה קצת מיד שאתם הולכים למיטה וזאת בכדי לצמצם הנפיחות ובשביל שלא תסבלו מ הצטברות של נוזלים ובצקת באזורים שמסביב לאף.

להיפטר ממשקפיים- אם גם אתם מסתייעים ב משקפי ראייה מומלץ מאוד לרכוש עדשות ראיה מכיוון ש לאחר ביצוע הניתוח לא תוכלו להיעזר במשקפיים בערך ל חודש לפחות.

מחירי הגדלת חזה- מומלץ מאוד שלא ללכת על הקטנת חזה בטרם תעשו דיאטה משום ש החזה שלנו משתנה במהלך ירידה במשקל והצורה שלו משתנה ללא הכר לפיכך לפני הכל להסיר משקל ורק אחר כך לגשת לעשות את ההקטנה.

רופאים מובילים נעזרים ב הדמיות באמצעות מחשב ניתן לבקש מהרופא שייתן לכם הדגמה כיצד החלק המנותח יראה עם החזה החדש ולאחר שבועות מספר, באופן זה תהיה בטוחה כי בחרת במידה ובצורה הרצויות.

מחפשים מידע אודות הקטנת חזה לגבר? אולי פרטים על הגדלת חזה מחירים? מבצעים הנחות וייעוץ מחכים לכם באתר www.hashmita.co.il 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה