הקשר בין אמונה והצלחה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הקשר בין אמונה והצלחה 

מאת   11/01/2012 |  נצפה 2867 פעמים

הקשר בין אמונה והצלחה

"אני עושה כל מה שצריך. מתקשרת ללקוחות, קובעת פגישות, מגיעה בזמן, מסבירה בצורה מפורטת על המוצר שלי.... ולא מצליחה להתקדם. מה אני עושה לא נכון?"

פעמים רבות אני פוגשת במסגרת האימונים וההדרכות שאני מעבירה שאלות מסוג זה. אנשים מחפשים תשובות ברורות, נוסחאות, תכנית פעולה מסודרת שתעביר אותם משלב א' לשלב ב' במהירות, ללא השקעה "מיותרת" של זמן, אנרגיה או ממון, ולא פחות חשוב – גם ללא התמודדות עם הקשיים והאתגרים שבדרך.

האמת היא שאני לא מופתעת. כולנו רוצים להגשים את המטרות שלנו במהירות, ביעילות, בהנאה, בקלות, בפירגון הדדי, באהבה, בשלום עולמי וכמובן גם ללא פגיעה באוזון או בבעלי חיים.

נכון, אם עדיין לא הבנתם – הרשיתי לעצמי להיות מעט צינית.

כמה מילים על פוטנציאל

רוב האנשים שעברו אימונים והדרכות שלי יודעים עד כמה אני אלרגית למילה הזו: פוטנציאל. "יש לו פוטנציאל להיות מנהיג גדול" "יש לו פוטנציאל להרוויח הרבה כסף" ועוד... המילה פוטנציאל מתייחסת בדרך כלל אל מישהו שעדיין לא עשה כלום כדי לממש את אותו פוטנציאל. כל מה שיש לו הוא בגדר כוונה, מחשבה, ידע לא ממומש או חלום שעדיין לא התגשם.

לחצו כאן להמשך קריאת המאמר

איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.
www.aloe-forever.co.il


 
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה