שפעת וטיפול בהומאופתיה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שפעת וטיפול בהומאופתיה 

מאת   04/01/2012 |  נצפה 2665 פעמים

שפעת יכולה להיות מחלה קשה, ממושכת, ובאוכלוסיות רגישות, גם מסוכנת.

יש בהומאופתיה דרכי טיפול יעילים שיבריאו את החולה מהר, בכל דרגות חולי.

מהלך הטיפול עבור מטופולים שלי הינה קודם כל ביקור אצלי במשרד או שאני מבקרת אצל החולה בבית שלו - שלה.  בביקור אני מבררת את כל הסימפטומים של השפעת, וגם כל התכונות של הבן אדם בזמן המחלה - מה מקל ומה מחמיר את המחלה, ומה מחמיר ומקל על החולה. אני גם ארצה לדעת אם יש שינויים אצל הבן אדם כעט בזמן המחלה לעומת איך שהוא - שהיא בדרך כלל.

לאחר איסוף כל המידע על המחלה ועל הבן אדם, אני מתאימה רמדי הומאופתי (תרופה הומאופתי) אחד לאדם החולה. את רמדי אני מזמינה עבור החולה בבית מרקחת הומאפותיה מקצועית.

החולה נוטל את הרמדי על פי ההנחויות של. אני עומדת בקשר עם החולה כמה פעמים ביום על פי מצבו עד שחולה מבריא לגמרי. לעיתים אני צריכה לערוך ביקור נוסף אם יש שינוי בסימפטומים או אם הרמדי אינה מדוייקת מספיק.

התהליך הינה פשוטה וקלה, והטיפול יעיל מאוד! יש לי הרבה נסיון בטיפול בהומאפותיה בכלל, ובטיפול בחולי שפעת בפרט!! אתם מוזמנים להגיע אלי לטיפול ולחסוך את עוגמת נפש של השפעת, וחס שלא תגיעו לבית החולים!

ויויאן נוב

הומאופתית קלאסית

0775340070

ויויאן הינה הומאופתית קלאסית אשר מנהלת קליניקה פרטית זה11 שנים. היא למדה הומאופתיה בנוי זילנד, ומשתלמת בארץ ובחו'ל מספר פעמים רב בשנה, וממשיכה להשתלם. היא מכירה ומשתמשת בהרבה שיטות מציאת הרמדי, כולל שיטתו של  RAJAN SANKARAN.


ויויאן הינה חברה רשומה באגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית.


ויויאן הינה מרפאה בעיסוק אשר טיפולה במשך 30 שנה בילדים בכל קשת קשיי התפתחות. היא עבדה במכונים להתפתחות הילד, בביתי ספר מיוחדים, ובקליניקה פרטית. ויויאן בוגרת קורס BOBATH ו SENSORY INTEGRATION. 


ויויאן נוב RCHom הומאופתיה קלאסית  וריפוי בעיסוק התפתחותית 


0546543236


viviennehomeopath@gmail.com


https://viviennehomeopath.wordpress.com/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה