מחפשים חברת הובלות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מחפשים חברת הובלות  

מאת   03/01/2012 |  נצפה 1674 פעמים

איך בוחרים חברת הובלות? למה חשוב לשים לב? קבלו כמה עצות מועילות למעבר קל.

רכשתם בית חדש? מעבירים רהיטים, איפה מתחילים?

מעבר דירה זה עסק לא פשוט. לאחר תקופה ארוכה של חיפושים סוף סוף מצאתם את הדירה המושלמת וכעת הגיע הזמן להכנס. מהי הדרך הטובה ביותר בלבחור הובלות חדרה? זה ממש פשוט, אם מתכננים את המעבר בצורה חכמה.

מהי הדרך הטובה ביותר בלבחור הובלות בשרון? למה מומלץ לשים לב? הנה כמה עצות פשוטות :

- הזמינו מובילים מקצועיים ואל תעבירו בעצמכם - אולי זה עולה יותר, אבל זה יחסוך לכם הרבה כאב גב. באופן כזה תהיו פנויים לניהול העבודה. ועוד, אם תזמינו חברת הובלות בשרון אפשר לרכוש ביטוח תכולה במחיר יחסית זול.

- הקפידו לחתום על חוזה מסודר אשר יכלול את סך כל מחיר העבודה, פוליסת הביטוח בהעברה, זמן תחילת העבודה ואת כל החפצים שיש להעביר. באופן זה, אם תתעורר בעיה, אתם כבר תהיו מכוסים.

- החליטו אם לארוז את הדירה בעצמכם, או אם אתם רוצים שהמובילים יארזו במקומכם. במקרה שלא מפריע לכם לתת לאדם זר לטפל לכם בדברים ואם אתם מוכנים לשלם עבור השירות, זו אופציה ממש טובה. אבל מצד שני, לא כל אחד יתייחס לחפציכם עם הכבוד הראוי להם...

- מעבר דירה זו הזדמנות טובה להפטר מחפצים מיותרים. מומלץ בחום לנצל את ההזדמנות לעשות סדר ולתרום את הספרים, הרהיטים ומכשירי החשמל שכבר אינם בשימוש.

- רשמו באופן ברור על כל אחד מארגזי הקרטון לאיזה חדר הוא אמור להכנס, כך תקלו על הסבלים בפיזור הארגזים בבית ובנוסף על עצמכם בשעת הפריקה.

כאשר עוברים דירה פותחים דף חדש בחיים, ועל כן מומלץ להתחיל אותו ברגל ימין. אם אתם מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים על הובלות או למצוא מובילים, שובו בהקדם לקרוא את הטקסטים הבאים שלנו בתחום מעבר דירה. יום טוב!.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה