איך לבחור די ג'יי לאירועים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך לבחור די ג'יי לאירועים 

מאת   31/12/2011 |  נצפה 1472 פעמים

מתחתנים? חוגגים בר מצווה? בריתה? יש לכם אירוע חשוב ואתם רוצים להיות בטוחים שכל קהל המוזמנים שלכם ייהנה ממוזיקה טובה לריקודים?

לבחור די ג'יי לאירועים זו משימה שדומה לבחירה של כל איש מקצוע אחר. הרעיון שעומד בבסיס המשימה הוא לזהות מה הצרכים הספציפיים שלכם ולבחון איזה די ג'יי יכול לתת לכם הצעה שעונה על הצרכים הללו.

כל אלו מכם שהבינו והפנימו את המשפט האחרון יבינו כעת ביתר קלות מדוע אותו איש מקצוע יכול להיות טוב עבור אדם אחד ופחות מתאים לאדם אחר ולכן, לא תמיד תקליטן ממנו החבר שלכם היה מרוצה, הוא זה שגם אתם תהיו מרוצים ממנו.

אז איך בוחרים?

דבר ראשון, בחירת תקליטן לאירוע צריכה כאמור להתחיל מתוך מקום של זיהוי צרכים נכון. אם אתם מחפשים להפיק מסיבה צעירה וסוערת, בה מרבית הקהל המוזמן מורכב מחבר'ה צעירים שרוצים לקרוע את הרחבה במוזיקת מועדונים עכשווית תאלצו למצוא תקליטן שונה מתקליטן שמתאים לאירועי משפחות, עם גילאים מעורבים שרוצים סגנונות מוזיקה משתנים, שידברו לכל שכבות הקהל.

נקודה שנייה למחשבה ולא פחות חשובה, נוגעת לתקציב. ייתכן שתראו די ג'יי לאירועים שנחשב לשם דבר בתחום המוזיקה לאירועים אשר המוניטין, הניסיון והסגנון שלו ירשימו אתכם בהחלט ובהתאם, התעריף שהוא דורש יהי גבוה מאוד. אולי גבוה מידי לתקציב אותו קבעתם לעניין זה.

כדי לא להתבלבל ובכדי להקל עליכן את מלאכת הבחירה שימו לעצמכם טווח תקציבי סגור בעבור התקליטן שתבחרו ונסו לראות תקליטנים שמציעים תעריפים בתוך טווח זה.

כמה זמן מראש?

אין חוק מסוים שיקל עליכם וייתן לכם מועד מומלץ בו מובטח לכם מקום אצל כל תקליטן בארץ. מין הסתם, אם אתם חוגגים אירוע בחודשי הקיץ, אתם וודאי יודעים שיש עומס וביקוש רב מאוד ולכן חשוב לשריין לפחות חצי שנה מראש. בעבור חודשי החורף ניתן  למצוא מקומות גם חודשיים שלושה מראש וכל זאת תלוי כמובן בביקוש שיש לכל תקליטן. הטיפ הטוב ביותר הוא לסגור ממש כשהחלטתם על תאריך סופי לקיום האירוע שלכם. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה