על ההחלטה לעבור טיפול להסרת משקפיים בלייזר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

על ההחלטה לעבור טיפול להסרת משקפיים בלייזר 

מאת   28/12/2011 |  נצפה 1559 פעמים

כמאה אלף איש החליטו להסיר את המשקפיים או העדשות (לתקן את הראייה) בעשר השנים שבהן הטיפול מוצע לציבור הישראלי. כבר עשר שנים ששוק האסתטיקה בישראל משגשג בעיקר בזכות הניתוח להסרת משקפיים בלייזר. אם עד לפני כעשר שנים לא היתה חלופה לעדשות ולמשקפיים, מאז הניתוח נכנס לשוק כעשרת אלפים ישראלים כל שנה מחליטים להתחיל לראות! ישנן מספר של מרפאות עיניים המציאות את ההליך במחיר ממוצע של 13,000 ש"ח. בין הרופאים הבכירים בישראל שמבצעים הסרת משקפיים בלייזר נמצא הד"ר יורם לוינגר. אנשים רבים בוחרים להפרד מהמשקפיים לטובת עדשות בעיקר כי נמאס להם להסתובב עם האביזר על הפנים. על אף שניתן למצוא משקפיים מעוצבים במגוון גדול - לא כולם מוצאים בהן נחמה. באשר לעדשות - כדי להיות כנים - זה לא ממש נוח. זה כן פותר אותנו מלהסתובב עם המשקפיים אך יש להן גם חסרונות רבים:

- כל יום צריך להוריד את העדשות לפני השנה, ובמקרה שמדובר בעדשות חודשיות - יש להקפיד על היגיינה. במידה והעדשות הינן יומיות זה בהחלט מקל על העניין אך המחיר החודשי יקר יותר.

- החסרון הכי משמעותי הוא הכנסת גוף זר לעין אשר רעיון זה לא מוצא חן אצל מרבית רופאי העיניים. לא פעם נשמעו חוויות של משתמשים אשר קיבלו דלקות מכך. במקרה זה משקפיים אינן מהוות כל בעיה או סכנה.

כל אחד מהשניים מלווה בתחושות לא חיוביות שמלוות את המשתמש, ובכלל אין סיבה שתרגישו לא בנוח, במיוחד כאשר הסרת משקפיים בלייזר היא הליך בטוח מאין כמוהו. תחושת ההחלמה אינה משמעותית ולרב לא אורכת יותר משבועיים ימים.

המאמר בחסות יפה - המרכז הישראלי להשוואת מחיריים של אסתטיקה וניתוחים פלסטיים


הסרת משקפיים בלייזר | הסרת שיער | הזרקת בוטוקס

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה