חידושים בתחום שליחת הודעות ה-SMS
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חידושים בתחום שליחת הודעות ה-SMS  

מאת   28/12/2011 |  נצפה 2007 פעמים

ה– SMS  או המסרון בעברית, הוא היום חלק בלתי נפרד מהתקשורת הבין אישית בסלולרי ואפילו בטלפון קווי מתקדם. הוא מאפשר לנו שליחת הודעות יעילות ופשוטות ולנהל שיחה בסיסית גם ללא שיחת אודיו ישירה ובעלות לא גבוהה. יחד עם זאת, המסרון כפי שהכרנו אותו היה מוגבל במאפיינים מסויימים. חידושים בתחום שליחת הודעות SMS מרחיבים את יכולות התקשורת שלנו באמצעותו.

SMS  קבוצתי – ישנם שירותים שונים, שחלקם אף מופעלים על-ידי חברות הסלולר, אשר מאפשרים שליחת SMS  למספר אנשים ויכולת תגובה של כל אחד מהם לכל מי שמכותב למסרון או רק לחלק מהאנשים. דפוס התקשורת הזה שמוכר לנו מהדואר האלקטרוני אפשרי עכשיו גם במסרונים.

מסרון באינטרנט – לאחרונה התחילו חברות שונות, וביניהן גם חברות טלפוניה, להפעיל שירות שליחת הודעות מוזל במיוחד במספר פלטפורמות נפוצות : בין סמרטפונים, בחינם, באמצעות תוכנת ייעודיות ואפליקציות או דרך אתרים ברשת האינטרנט. התעריפים הם פחות מאגורה להודעה. במקרים אחרים, למשל דרך עמודי פייסבוק, השירות ניתן בחינם ומיועד לכל מכשיר סלולרי באשר הוא.

תזכורות אוטומטיות  - אתרים מסויימים מאפשרים ניהול סידור עבודה ברשת באמצעות ממשק נוח ויעיל במיוחד. תודות לשירות זה, מנהלי משמרות, בכל תחומי העיסוק, יכולים לארגן בקלות סידור עבודה ולוחות זמנים, ונחסך מהם הצורך להסתבך עם ניירת ורשימת כתובות. השירות כולל שליחת תזכורות אוטומטיות ב- SMS לכל מי שהוכנס למערכת, לגבי סידור העבודה האישי שלו. ברגע שסידור העבודה מוכן, נשלחות הודעות SMS מידיות לכל הנוגעים בדבר – מה שחוסך המון עבודה למנהל המשמרת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה