מילוי והדגשת עצמות לחיים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מילוי והדגשת עצמות לחיים 

מאת   20/12/2011 |  נצפה 1285 פעמים

בס"ד

מילוי והדגשת עצמות לחיים

אחד הדברים הבולטים ביותר בפנים הן עצמות הלחיים. עצמות הלחיים מעניקות מראה אצילי ויפה לפנים ונשים רבות בתעשיית האופנה והקולנוע בנו על עצמות לחייהן קריירה שלמה. הדוגמא הבולטת ביותר היא כמובן סופיה לורן, אשר שני דברים העניקו לה את יופייה הייחודי והמרשים והם כמובן עיניה ועצמות לחייה הבולטות והיפות.

נכון, לא כולנו בורכנו בעצמות לחיים מרשימות ויתרה מכך חלוף השנים נותנים אותותיהן בפנינו באם נרצה בכך או לאו. עם הזמן עצמות הלחיים מנמיכות קומה ונראות שקועות ונפולות ומקנות לפנים מראה לאה וחלש, אשר גם איפור הניכר לעין לא יוכל לטשטש ולהסוות את מה שהטבע עושה לכולנו.

היתרון הגדול בימינו הינו הקדמה המביאה איתה באופן תמידי, חידושים ושיפורים באופנה המייעלים את אורח חיינו ועושים למרביתנו "תיקון" חיצוני ופנימי – אדם השלם עם עצמו ועם מראהו הינו אדם מאושר!!

בעבר הכירורגיה והפלסטיקה היו מנת חלקם של "עשירי הכפר" בלבד וכל שכן כל ניתוח או התערבות כירורגית הייתה מלווה בכאבים קשים, במסע ארוך עד לתוצאות המיוחלות ולעיתים בצלקות קטנות המסגירות את הנעשה, ממש הקרבה גדולה וכמובן שלרוב גם משתלמת.

כיום לשמחת רבים הנגישות של ניתוחי הפלסטיקה הינם מתאימים כמעט לכל כיס, ההליך עצמו פשוט הרבה יותר, התוצאות אינן מאחרות לבוא והלקוח/ה מקבל זריקת עידוד (תרתי משמע) משמעותית לחייו.

באמצעות הזרקת חומרי מילוי בהרדמה מקומית, אפשר לרענן ולעצב את מראה הלחיים ולשוות לפנים מראה צעיר יותר, אצילי יותר עם עצמות לחיים מוגבהות ויפות וכל זאת במספר פגישות של חצי שעה בלבד. כל אחד ואחת יכול לייחל לשינוי ובמהירות וקלות גם לממשו.

הגיל המומלץ למילוי והדגשת עצמות הלחיים הינו מגיל 45 . כמובן שתהליך ההזדקנות העצמות והעור הינו אינדיבידואלי לכל אדם ולכן הגיל יכול להשתנות בהתאם.

אל תקלו ראש ברגשות שלכם, לתחושה טובה יותר ותרומה לביטחונכם העצמי התקשרו כבר עכשיו וקבעו פגישת ייעוץ לקבלת הצעות אטרקטיביות.

 

אורנה אוחיון


"במילים שלי"


054-5305609

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה