טיפים שימושיים לחיזוק אנרגטי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טיפים שימושיים לחיזוק אנרגטי 

מאת   22/11/2007 |  נצפה 5550 פעמים
בס"ד

מגבת מתחת לסדין / כרית - הנחת מגבת מתחת לסדין או רק מתחת לכרית, זהו מתכון בטוח לשינה טובה, מרגיעה ומועילה יותר. מכיון שהבד ממנו עשויה המגבת הוא בד מאוד אנרגטי, שינה מעליו תאפשר לנו לקום בבוקר רעננים ומלאי מרץ.

פטרוזיליה - פטרוזיליה היא הצמח האנרגטי ביותר הידוע לנו. גידול פטרוזיליה בעציץ, או החזקת שקית ובה זרעי פטרוזיליה בקרבתנו (בכיס, בתיק, ברכב, מתחת לכרית וכו'), תחזק מאוד את האנרגיה ואת המערכת החיסונית שלנו.

זיגזג - ציור (רצוי בטוש שחור) זיגזג על עצם החזה (במרכז - בין הפטמות), יחזק אותנו אנרגטית וימנע מאיתנו מחלות. ציור זיגזג מעצם החזה ומטה עד הטבור יחזק עבורנו
גם את מערכות הלימפה והדם שלנו.

כיוון השינה - כיוון השינה הנכון ביותר מבחינה אנרגטית הוא : ראש במזרח ורגליים במערב. כיווני צפון - דרום הם נייטרליים. כיוון השינה : ראש במערב ורגליים
במזרח הוא קטסטרופה אנרגטית.

לקבל ולאהוב - קבלה ואהבה הם דפוסי החשיבה שפותחים ומזרימים אנרגיה בצורה הטובה ביותר. עלינו ללמוד לקבל ולאהוב כל מצב אליו אנו נקלעים, לקבל ולאהוב את השינויים שאנו עוברים, לקבל ולאהוב את האחר, ובעיקר - לקבל ולאהוב את עצמנו.

ברוך רקנטי, בנקאי וסוכן ביטוח בעברו. מומחה לאבחון ולטיפול בשיטות האנרגטיות המתקדמות ביותר. חוקר ומפתח, כותב, מטפל ומלמד שיטות אלה ובעיקר ביורגונומי - ביו אנרגיה. הקים ומנהל את מרכז רקנטי לריפוי הוליסטי.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה