השוואת מוצרים - איך עושים את זה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

השוואת מוצרים - איך עושים את זה? 

מאת   08/12/2011 |  נצפה 2197 פעמים

השוואות, זה בעצם לקיחת שתי דברים או מוצרים תוך בחינת היתרונות והחסרונות של כל אחד ממוצרים אלו מול השני, מה שיעזור לנו להחליט איזה מוצר בדיוק עדיף לרכוש.

ישנם שתי סוגי השוואות, יש השוואת מוצרים זה מול זה מה יותר טוב מה מקצועי יותר וכו' ויש השוואות מחיר, שזה בעצם השוואה של מספר חנויות המוכרות את אותו מוצר בדיוק, כך נדע היכן המקום הכי זול שמוכר את המוצר הזה.

ישנם שתי סוגי השוואות, יש השוואות שנערכות ע"י אתר שעוסק בהשוואות של מחירים, כך שנדע תמיד מי הכי זול ויש עוד סוג של השוואה והיא מבוצעת ע"י חברה שמתמחה בביצוע סקרים והשוואות, כשהסקר יבוצע בהתאם לבקשת המזמין, שזוהי בדרך כלל חברה שמוכרת מוצרים אלו ורוצה להוכיח שהיא זולה וטובה יותר. כמובן שהשוואות אלו הינם מהימנים ואמיתיים שכן אלו חברות מקצועניות שמתמחות בביצוע סקרים ואף נערכים בפיקוח מלא של רו"ח.


לעיתים, פעולת ההשוואה קשה לביצוע ולוקח לא מעט זמן לבצע אותה, אחת מאלה היה השוואת מסור שולחן עבור חברה מסוימת. זאת, משום שבמסור זה ישנו מספר רב של נקודות שצריך לבדוק (קוטר הלהב, מהירות הסיבוב, עומק הניסור ועוד) אולם גם במקרים כאלו מתבצעת ההשוואה על הצד הטוב ביותר תוך התחשבות בכל היתרונות והחסרונות של אותו דגם של כלי עבודה. באחד ההשוואות הנושא היה: ביקורת מסור גרונג, שהוא בעצם סיקור של אחד ממסורי הגרונג והשוואתו לשאר החברות, לאחר בדיקות מרובות הוכרז עליו שהוא מסור הגרונג הטוב ביותר.


כלי עבודה מברגה מקדחה ופטישון של חברת מקיטה ובוש קונים רק באינטרנט במחירים הזולים בארץ.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה