סילוק עין הרע כנוגדן לאנרגיות חוסמות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

סילוק עין הרע כנוגדן לאנרגיות חוסמות 

מאת   07/12/2011 |  נצפה 6371 פעמים

אין מחקרים שמעידים זאת אך כמעט כל אדם יכול להעיד על עצמו שהוא חש באנרגיות מסוימות מדי פעם, טובות או שליליות. רובנו ניחנו ביכולת להבחין באנרגיות במקומות מסוימים או באנרגיות שאנשים מסביבנו משדרים כלפינו. אנרגיות שליליות בבית מצריכות ביצוע טיהור בית ואם מישהו חש כלפינו קנאה יש לעשות סילוק עין הרע כי האנרגיות השליליות פוגעות באושר ובהצלחה ולא נותנות מנוח.

קנאה יוצרת אנרגיות שליליות מצד המקנא שמוזרמות לעבר מושא הקנאה משום שמושא הקנאה מעסיק את מחשבותיו של האדם הקנאי זמן רב מדי ובשלב מסוים הן הופכות למחשבות זדוניות שהתוצאה הישירה שלהן היא פגיעה באדם. סילוק עין הרע מונע פגיעה שכזו ומטפל באדם שנפגע. בעזרת סילוק עין הרע ניתן למנוע השפעה של מחשבות פוגעות וזדוניות של הסביבה והאדם יכול ליהנות מהצלחה ואושר.

כאמור, לא רק בחוץ יכולות ללוות אותנו אנרגיות שליליות שפוגעות וחוסמות. טיהור בית מתבצע כאשר בני הבית מרגישים שיש בבית אנרגיות ומטענים שליליים, כאלו שהם יצרו בעצמם או שבני הבית הקודמים השאירו אחריהם. האנרגיות יכולות להיות עוצמתיות כל כך עד שאי אפשר להימצא באותו מקום בגלל תחושה רעה. יש אנשים שנותנים לאנרגיות שהם מרגישים לכוון אותם והם אפילו יוותרו על בית מדהים במחיר מציאה רק בגלל שהם חשים באנרגיות שליליות.

אנרגיות שליליות בבית יכולות להיווצר מסיבות שונות. לעומת מה שנוהגים לחשוב, לא רק מקרה רצח או התעללות פיזית יכולים להשאיר את חותמם בבית. אנרגיות חוסמות ורעות בבית יכולות להיווצר בגלל בכי, צער, ריבים, עלבונות ומטענים רגשיים שליליים אחרים.

טיהור בית מתבצע בשלושה שלבים עיקריים שכוללים סידור וניקיון יסודיים בכל הבית, טיהור כל החדרים בבית עם עשן מרווה ורעש מתכת והדלקת נר במרכז הבית, שנעמדים לידו ומבקשים את כל מה שרוצים שיהיה בבית. בני הבית יכולים לעשות טיהור בית לבדם, אך כדי להשיג את ההשפעה הרצויה כדאי לקרוא למטהר.

יש שמבטלים עין רעה ומטילים הכל על מזל רע ויש שחושבים שלא נברא דבר כזה אנרגיות שליליות. טיהורים וסילוקים מוכיחים את ההיפך הגמור.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה