זיכרון המים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

זיכרון המים 

מאת   21/11/2007 |  נצפה 4353 פעמים
"זיכרון המים"

מושג זה הוא בבחינת אמצעי להבנת השפעתם המרפאה של התרופות ההומיאופתיות.

תהליך הכנת התרופה ההומיאופתית מבוסס על עקרון הפוטנטיזציה,משמע:מהילה הולכת וגוברת של החומר ממנו מפיקים את התרופה עד לכדי כך שנותר רק הזיכרון של החומר במים. העוצמה וההשפעה של הרמדי(=תרופה הומיאופתית)פועלת מידית ונוגעת ברבדים פיזיים ונפשיים כאחד.כידוע תרופות הומיאופתיות הן תוצר של מיהול גבוהה של החומר הגס . ככול שמינון החומר בתרופה ההומיאופתית(=רמדי) הולך ופוחת כך גוברת השפעתו המיטיבה.הרמדי ההומיאופתית בזכות היותה מהולה מקבלת סגולות רפואיות רחבות טווח ,היא מעוררת את כוחות הריפויי הטבעיים של הגוף להרפא ולהחלים.

תרופה הומיאופתית המופקת מהחי ,הצומח או הדומם עוברת תהליך מהילה הולך וחוזר עד שאין בתרופה רמה חומרית.כך מעצימים את כוח החומר ומגלים את הכוחות התמונים מעבר לתמונת ההרעלה. "הזהב" של החומר הנו האינפורמציה החבויה אותה חושפים במהילה וניעור חוזרים. הקף ההשפעה הנו רחב טווח.
בבדיקה תחת מיקרוסקופ לא ימצאו שיירים של חומר.
ההשפעה בטוחה וללא תופעות לוואי.
חוקר יפני אשר בדק את כוחה של המילה(-גם זו מבטאת אינפורמציה הניסתרת מהעין),
גילה כי מילים כמו "תודה" בשפות שונות יוצרות מבנה קריסטלי מדהים ביופיו,במולקולות המים.לעומת זאת,שימוש במילים לא נעימות ,יוצרות מראה עכור שאינו ברור ויפה למראה.

גם מחקר שכזה מאפשר לנו הצצה ,להבנת היכולת של המים,לזכור.
מירב כנפו ,הומיאופתית קלאסית .
השכלה-לימודי ארבע שנים במכללת מדיסין.עובד בקליניקת "מדירוז" של דר' חיים רוזנטל,עובדת עם נוער בסיכון בטיפול הומיאופתי ומעבירה הרצאות בנושא הומיאופתיה וחיסונים.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה