איך בוחרים חליפת חתן?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך בוחרים חליפת חתן? 

מאת   01/12/2011 |  נצפה 2294 פעמים

יום החתונה הוא בהחלט אחד הימים הכי מרגשים בחייו של אדם. בעבור מרבית הזוגות, ההכנות לחתונה מתחילות כבר חודשים רבים לפני המועד המיוחל וההתרגשות מגיעה לשיאה ככל שהתאריך קרב ובא.

החתן והכלה הם כוכבי החתונה. כל העיניים נשואות אליהם והם שואפים לראות ולהרגיש הכי מושלמים שרק אפשר.

החתן המתרגש יוצא לתור אחר חליפת החתונה המושלמת לו ובדרך כלל הוא אינו יודע מה תהיה התוצאה הסופית של מסע החיפושים הזה.

אז איך בוחרים חליפות חתן? מה חשוב לבדוק? איך לדעת שזו החליפה הנכונה? והאם זה צריך להיות גם נוח? כל התשובות לשאלות הכי חשובות, בכתבה שלפניכם.

החתן המושלם

דמות החתן המושלם צריכה להשתקף ממראה של חתן שנוח לו, שטוב לו ושהוא יכול לחייך ולנשום לרווחה על שעשה בחירות נכונות. אז באשר לבחירת הכלה איננו יכולים לסייע אך באשר לבחירת החליפה, אנחנו הכתובת.

חליפת החתן שלכם צריכה להיות קודם כל נוחה. אחר כך יפה בעיניכם. אחר כך יפה בעיני אחרים. שלושה כללים פשוטים שיגרמו לכם להרגיש שלמים עם בחירה מהותית לכל הדעות.

ראשית, נסו להיחשף לכמה שיותר סגנונות, זה יסייע לכם להכיר, לשלול ולהתמקד על כמה אפשרויות שיכולות להתאים לטעם ולסגנון האישי שלכם. שנית, קחו אתכם חבר או בן משפחה קרוב שמכיר אתכם ויידע לתת לכם עצה אמתית וכנה. שלישית, אל תתעצלו למדוד. שום חליפה לא יפה על חתן שמרגיש לא נוח בערב המאושר בחייו. אתם צריכים ליהנות, לרקוד, להשתולל ולפרוק אנרגיות והתרגשות עצומה והדבר האחרון שאתם רוצים זה להתעסק בחליפה שלכם.

אם מדדתם כמה חליפות, התרשמתם והבנתם את הרעיון הגיע הזמן לבחור. אין מנוס מעשיית הבחירה ולא תמיד היא פשוטה. אחרי שבחרתם סגנון, בחרו צבע והשתדלו להתמקד על דגם או שניים מתאימים. מדדו את שתי האפשרויות וסביר להניח שבשלב זה כבר תוכלו לדעת באיזו חליפה אתם מרגישים הכי טוב. לכו עם הרגש, בכל זאת, מדובר ביום שלכם, אתם אלו שצריכים להיות מרוצים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה