טיול מאורגן למזרח
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טיול מאורגן למזרח 

מאת   01/12/2011 |  נצפה 1956 פעמים
טיול מאורגן למזרח

כל טייל מכיר את ההתלבטות האם לצאת לטיול לבד או לצאת במסגרת טיול מאורגן. היתרונות והחסרונות לכל אפשרות ברורים. טיול עצמאי מעניק חוויות ייחודיות, נותן גמישות אין-סופית בתכנון ובביצוע. ונותן גם חוויה מסוימת של "רובינזון קרוזו" אופיינית דהיינו הצורך להסתדר לבד במרחב לא מוכר. לעומתו הטיול המאורגן מתוכנן יותר, הזמן מנוצל באופן טוב יותר ולחווית הטיול מתווספת חוויה חברתית מהנה.

כששוקלים טיול מאורגן למזרח מתווספים מאפיינים ויתרונות נוספים שלא קיימים בטיולים אחרים.

בטיולים לארצות מערביות או תיירותיות כמו קנדה, ארה"ב ארצות אירופה ועוד.. הנוחות והקלות של אירגון טיול עצמאי מזמינות תיירים רבים לבחור בצורת טיול זו. לא כן בטיול למזרח כאן הצורך להתמודד עם תרבות זרה, מחסום שפה, ותנאים מאולתרים לא מתאימים לכל תייר שיכול למצוא את עצמו במקום בטיול מהנה במסע הישרדות מפרך. טיול למזרח הופך מעוד אופציה לדרך היחידה האפשרית לגבי חלק מהמטיילים.

מה הם המאפיינים המיוחדים לטיול מאורגן למזרח?

רבים מתייחסים לטיול מאורגן כאל טיול בו אין חופש בחירה ואין ביטוי לרצונות של חברי הקבוצה המתארגנת אך דעה זו שגוייה שכן ישנם טיולים מאורגנים אשר נעשים בהתאמה לפי צרכי הקבוצות היוצאות. טיולים בהתאמה אישית הינם טיולים מאורגנים בהם סוגי האטרקציות, המלונות, המסלולים והאוכל נקבעים ביחד עם מדריך מומחה כך שהרצונות, ההעדפות והצרכים של הקבוצה מקבלים ביטוי במהלך בניית הטיול.

טיולי בוטיק קולינריים עם השף שלום שטרית. טיול לוייטנאם קמבודיה ולאוס, טיולים קולינריים לאיטליה ,צרפת ,סלובניה וקפריסין הכוללים מפגש עם המטבח המקומי ולימוד רזיו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה