מה צריך לדעת על טיול מאורגן לסין?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה צריך לדעת על טיול מאורגן לסין? 

מאת   29/11/2011 |  נצפה 2793 פעמים
סין - ארץ השמש העולה, היא אחד היעדים המופלאים והקוסמים ביותר לטייל בהם. מרבית הטיולים המוצעים לסין הם לערים בייג'ין, שאנזן, הונג קונג ומקאו. אנשים צעירים בדרך כלל יעדיפו לטייל בסין באופן עצמאי ללא עמידה בזמנים והתחשבות בקבוצה, לעומת אנשים מבוגרים שיעדיפו לנסוע במסגרת טיולים מאורגנים לסין וזאת בשל קשיי שפה, אי התמצאות במקום, חיסכון בזמן חיפוש אחר אתרים חשובים וסדר יום מאורגן ויעיל.

כאמור, ישנם מספר ערים אליהם נוסעים במסגרת טיול מאורגן לסין כאשר כל עיר מציעה תרבות, אתרי תיירות, מרכזי קניות וכו'. מה שבטוח שתהיו מופתעים מעלויות המחיה והמוצרים הזולים בסין. בנוסף לכך, תעשיית הזיופים בסין משגשגת ובכל השווקים אליהם תגיעו תוכלו למצוא את שמותם של המותגים הכי יקרים במחירים מגוחכים. 

מה מציעה בייג'ין?

בייג'ין היא בירת סין ויופייה בא לידי ביטוי בניגודיות שבין האתרים האותנטיים שהיא מציעה לצד מרכזי קניות מודרניים ומפוארים. להלן מספר מצומצם של מקומות חשובים אליהם תגיעו במסגרת טיול מאורגן:

מקאו והונג קונג

הונג קונג מחולקת לשני חלקים עיקריים: חצי האי המחובר לסין וכולל את קאולון שהוא האי החשוב ביותר והחלק השני האי הונג קונג שכולל את האיים השייכים לו. האתרים המומלצים בטיול למקאו והונג קונג הנם:

טיפים חשובים למטייל

סין הנה מדינה קומוניסטית ומרבית מאנשיה אינם דוברים את השפה האנגלית, רצוי לבחור בטיול מאורגן לסין, הדבר יכול לחסוך מכם זמן רב של מציאת מקומות תיירות ויקל עליכם את ההתנהלות בסין. יתרה מכך תרגישו נפלא עם קבוצה גדולה של מטיילים מישראל, אחרי הכל חשוב שיש מישהו לדבר איתו בעברית. באשר לקניות, סין מציעה מגוון רחב של מוצרים במחירים זולים מאוד, שיטת המסחר בסין מתנהלת במיקוח בין הלקוח למוכר, המוכר יציע לכם סכום שנראה סביר על מוצר מסוים ואף יציג לכם אותו על מחשבון, המחיר הסופי אחרי מיקוח יהיה עשירית מהסכום ההתחלתי, לכן, אל תתפתו לשלוף מיד את הארנק, קודם לכן נהלו מיקוח זה ישתלם לכם. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה