בחירת חברת ניקיון
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בחירת חברת ניקיון 

מאת   26/11/2011 |  נצפה 1773 פעמים

בשעה שאתם בוחרים חברת ניקיון לניקוי המשרד שלכם, חשוב לבדוק מראש שהחברה מספקת שירות ניקוי בשעות שונות וגמישות. זאת כדי שניקוי המשרד יתבצע בשעות הנוחות והמתאימות לכם, ולא בשעות שנוחות לחברת הניקיון.

בחירת חברת ניקיון המתאימה ללוח הזמנים שלכם

על מנת לבחור חברה לניקוי משרדים שתוכל להתאים את עצמה לשעות העבודה הנוחות לכם, מומלץ לבחור בחברה הממוקמת קרוב למיקום המשרד. אם המשרד שלכם בתל אביב אל תעסיקו חברת ניקיון מחולון, אלא חפשו חברת ניקיון בתל אביב ובדקו שחברה זו יכולה להגיע בשעות המועדפות עליכם, כאמור, לפני תחילת העבודה או לאחר סיומה.

בנוסף, חשוב לבחור בחברת ניקיון שתספק לכם עובדי ניקיון גם במהלך יום העבודה לביצוע עבודות שוטפות, כמו ניקיון השירותים, ריקון פחי האשפה וביצוע מטלות חירום, כדוגמת ניקוי חדר הישיבות לפני התכנסות חשובה או שטיפת המסדרון מכוס קפה שנשפכה.


עמידה בלוחות הזמנים


על מנת שניקיון המשרד יעמוד בלוחות הזמנים הרצויים, חשוב לדאוג לצוות ניקוי שיהיה מותאם לגודל ולצרכי המשרד. למשרדים גדולים דרושים לרוב מספר עובדי ניקיון כדי להספיק לבצע את כל מטלות הניקוי היומיומיות. בעת בחירת חברת ניקיון בדקו מראש מהי כמות כוח אדם שביכולתה לספק לכם, והאם המספר מספיק לדרישותיכם.

לרוב, ככל שחברת הניקיון גדולה יותר ומעסיקה יותר עובדים, כך היא תוכל להעניק גמישות במצבת כוח האדם הדרושה לכם. במקרים בהם אתם זקוקים לניקוי דחוף או מיוחד של המשרד, עקב ביקורת חוץ, ישיבה גדולה, אירוע חשוב המתקיים במשרדכם, או במקרה שאיש הניקיון שלכם חלה - חברה גדולה תוכל לרוב לספק תגבורת או תחלופה נאותה של כוח אדם.


חברה חיצונית לעבודות הניקוי

עסקים שבחרו להעסיק בעצמם עובד ניקיון במשרדם הבינו שלאורך הזמן אין זה משתלם. זאת בשל תחלופה גבוהה של עובדי ניקיון והצורך המתמיד להתעסק במציאת עובדים, הכשרתם והסדרת תנאי תעסוקתם. הסתייעות בחברת ניקיון חיצונית חוסכת לבתי עסק מטלה זו. חשוב לבחור בחברה מקצועית ומיומנת בניקוי משרדים, שהינה מודעות לצרכי הניקוי במשרד ומכשירה את עובדיה למטלות אלו.  חברות מקצועיות לניקוי משרדים מעסיקות צוות מיומן היודע לבצע את משימות הניקיון בלי להפריע להתנהלות התקינה והשוטפת של המשרד.


לסיכום, חברת ניקיון טובה ומקצועית תספק לכם ציוד ניקוי מקצועי לצד עובדי ניקיון מיומנים, שיעבדו בשעות ובזמנים הנוחים לכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה