בדק בית - איתור נזילות ורטיבות במבנה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בדק בית - איתור נזילות ורטיבות במבנה 

מאת   25/11/2011 |  נצפה 1847 פעמים

 

מהי ביקורת ליקויי רטיבות?

חדירת מים ורטיבות לדירות מגורים הינה בעיה נפוצה ומרגיזה, ולה השלכות רבות וקשות. ביקורת ליקויי רטיבות הינה בדיקה מקצועית הבאה לתת מענה לזוגות הרוכשים דירה ומבקשים לעשות בדק בית מקצועי על מנת לקבל הערכה אמינה של מצב הדירה, כולל מצבה מבחינת עמידותה בפני רטיבות, לחות ונזקי מזג האוויר. אחת התופעות השכיחות בתחום ליקויי הרטיבות הינה חדירת מים ורטיבות למפלסים תת קרקעיים.

כיום קיימות בתחום הבניה מערכות איטום מתקדמות ביותר על מנת לתת מענה לבעיות החדירה והרטיבות בכל עונות השנה. ישנן מערכות איטום רבות באיכויות שונות ומי שאינו איש מקצוע לא יוכל לבדוק באמת את איכות מערכת האיטום. ביקורת ליקויי רטיבות הנעשית על ידי איש מקצוע תיתן לכם הערכה אמינה של מצב האיטום בבית, עמידותו בפני נזקי רטיבות ולחות וכן איתור נזילות אם ישנן . מהנדסי בדק בית עושים שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות לאיתור כשלים במערכות איטום, בידוד תרמי, מערכות ניקוז ועוד המאפשרות זיהוי של בעיות עתידיות ומתן הכוונה פרקטית לפתרון הבעיות, היקפם ועלויות צפויות.

 

חשיבות ביקורת ליקויי רטיבות

חשיבות ביצוע ביקורת ליקויי רטיבותמקצועית הינה גדולה ביותר, מכיוון שבעיות של רטיבות ולחות אינן תמיד נראות לעין, ולא תמיד ניתן לאתר אותם מבלי להשתמש בציוד המתאים, בעיקר בבתים חדשים בהם הבעיות עדיין אינן נראות, אך בשל איכות בנייה ירודה או שימוש בחומרים לא איכותיים איש מקצוע יוכל לדעת בוודאות שבעיות רטיבות יגיעו תוך מספר חודשים או מעט שנים. בנוסף, ביקורת ליקויי רטיבות של איש מקצוע תיתן לכם הערכה אובייקטיבית בנוגע למידת חומרת המצב, היקף התיקונים ועלויות ואפשרויות טיפול בליקויים. ביקורת ליקויי רטיבות צריכה להתבצע אך ורק על ידי מומחים בתחום שהינם אמינים, יסודיים וישרים ואין להם אינטרס לטובת הקבלן או מוכר הדירה כמובן.

 

ביקורת ליקויי רטיבות כחלק מתהליך בדק בית מקיף

לפני שאתם רוכשים דירה חדשה יש כמובן לערוך בדיקות מקיפות במספר תחומים: ביקורת ליקויי רטיבות, איתור נזילות, בדיקת איכות הבנייה, עמידות הבניין בפני רעידות אדמה, עמידות הבניין בפני נזקים של לחות, רטיבות ומזג האוויר, איכות החיווט והחשמל, דליפות אפשריות מהגג ועוד. בדיקות ליקויי רטיבות והבדיקות הנוספות הינן הכרחיות וחשובות מאוד. ליקויים רבים לא ניתן לגלות בלי שימוש במכשירים מתקדמים ובאנשי מקצוע מיומנים. במצבים רבים של בתים חדשים לא תוכלו לראות את הבעיות מכיוון שהבית ייראה חדש, יפה ונקי, ומכיוון שהוא חדש, הבעיות עוד לא עלו לפני השטח, אך לאחר מספר חודשים תתחילו להרגיש בבעיות הנובעות מאיכות בנייה גרועה, ולסבול מדליפות, נזילות, עובש ופטריות ועוד. בדיקות ליקויי רטיבות מקצועיים ימנו מכם את עוגמת הנפש, ההוצאות הכספיות, התביעות וכאב הראש שינבעו מכל הבעיות האלו. לא חסרים מקרים של זוגות צעירים ותמימים שהתפתו לקנות דירות חדשות במחירים זולים יחסית ולאחר מכן גילו כי הדירות נבנו בצורה חובבנית ולא עמדו בתקנים הקיימים, וכתוצאה מכך הצנרת התפוצצה, היו נזילות, בעיות בחשמל ועוד. במקום להכניס את עצמכם למסכת ארוכה של תביעות, כאב ראש ועוגמת נפש, היעזרו בשירותיו של מומחה, בצעו בדיקות ליקויי רטיבות ותוכלו לרכוש את הדירה בראש שקט !

 

בהצלחה !

פריזמה – בדק בית בתל אביב

בדק בית פריזמה מספקת שירותי איתור ליקויי בניה, מידע אודות אפשרויות הטיפול בליקויים וכן ייעוץ והכוונה לגבי אחריות הקבלנים בנושא ליקויי הבנייה.


http://www.prizma-peles.com


טל. 1-700-706-001

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה