ההבדל בין טלפון IP לבית וטלפון IP למשרד
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ההבדל בין טלפון IP לבית וטלפון IP למשרד 

מאת   20/11/2011 |  נצפה 2228 פעמים

טכנולוגית התקשורת באמצעות פרוטוקול אינטרנט, ה –Voice over internet protocol) VOIP), מאפשרת העברת תקשורת שמע דרך רשת האינטרנט. היא נמצאת בשימוש רחב כבר כמה שנים, דרך תוכנות מחשב כמו סקייפ למשל, אבל בשנים האחרונות פרצה גם לשוק הסמרטפונים ולתקשורת במגזר העיסקי. למעשה, אפשר לומר שמדובר במהפכה של ממש, שהולכת לשנות את כל תחום הטלפוניה בשנים הבאות. טלפון IP מאפשר היום איכות קו לא פחות טובה מזו של הטלפון הקווי האנלוגי. ניתן להשתמש בו בכל מקום בעולם, תוך תלות בקיומה של רשת אינטרנט בלבד וללא צורך בהתקשרות או תשלום לחברות הטלפוניה הותיקות.

טלפון IP מבוסס מחשב אישי

צרכנים רבים משתמשים באופן כזה או אחר בתוכנות טלפון IP במחשב. בשנים האחרונות השיקו מספר חברות תקשורת מובילות, כמו HP, טלפונים ביתיים מבוססי- רשת, שמאפשרים שיחת IP מבלי לשבת מול צג המחשב. הדגמים הטובים בטלפוני IP ביתיים נותנים מענה מצויין, איכות שיחה טובה ושילוב של פיצ'רים מוצלחים כמו אפשרות משלוח הודעות אס אם אס למכשירים התומכים בטכנולוגיה, שאיבת (העתקת) רשימת הטלפונים מהטלפון הנייד והצגתם על צג הטלפון ועוד. הטלפונים הללו, מחוברים כמובן, אלחוטית, למחשב הביתי ולכן משחררים אותנו מכל תלות בו למעט בזמן ההתקנה הראשונית.

טלפון IP  משרדי לעסקים

השימוש בטלפוניית IP בעולם העסקים יכול להיות הרבה יותר מורכב ומגוון, ולשרת צרכים של הארגון. ראשית, טלפוני IP מאפשרים לכל עובד שנמצא בשליחות החברה מעבר לים לשוחח עם החברה באריכות ללא תשלום. אותו הדבר נכון גם לגבי תקשורת עם סניפים של החברה במדינות אחרות.  המאפיין החשוב ביותר של טלפון IP משרדי , הוא היכולת שלו לממשק דרך מרכזיה את כל מחשבי החברה והנתונים עליהם. זאת ועוד, המרכזיה מאפשרת גם תיעוד של שיחות ובקרה באמצעות תוכנות סטטיסטיקה ייחודיות ומגוון רחב של שירותים מתקדמים, המשלבים את מיחשוב המשרד עם  מערכות הטלפוניה שלו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה