איך בוחרים חברת תרגום ?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך בוחרים חברת תרגום ? 

מאת   14/11/2011 |  נצפה 2412 פעמים

חברת תרגום

מאחר והצורך בתרגום מסמכים הולך וגובר צצות חברות תרגום כמו פטריות לאחר הגשם. הקושי העיקרי כיום הינו לא היכן למצוא חברת תרגום אלא איך לדעת כי מדובר בחברה אמינה ומוצלחת. תרגום מסמכים זהו תהליך מורכב, לא מדובר בתרגום מסמך כלאחר יד, אלא יש צורך בהבנת עומקו של המסמך והצלחה להעביר את אותו המסר בדיוק בשפה אחרת, לא פשוט בכלל.  לכן, יש צורך לאתר חברת תרגום מקצועית שמספקת שירותי תרגום טובים.

כיצד מאתרים חברת תרגום טובה?

ראשית, ניתן להקליד את מילת החיפוש "חברת תרגום" באינטרנט ולאתר עשרות חברות תרגום שונות בכל רחבי הארץ. כדאי לשלוח פנייה לשלוש חברות תרגום שונות ולבקש הצעת מחיר ומסמכים מתורגמים לדוגמא. כך, ניתן להשוות בין החברות השונות ולבחור את החברה המוצלחת ביותר.

אפשרות אחרת היא לבקש המלצות מחברים בתחום. כיום, רבים מאתנו משתמשים בשירותים של חברת תרגום, לכן ניתן להתייעץ ולבקש את העזרה של אחד העמיתים שלך. אחת החברות שניתן להמליץ עליה בחום רב הינה חברת "רוני תרגומים" מדובר בחברה בעלת ניסיון רב ויכולת תרגום מסמכים בצורה מקצועית ביותר. אפשר לפנות אליה ולבקש תרגום מסמך לניסיון על מנת להיווכח באיכות ובמהירות שהחברה מבצעת את שירותי התרגום שלה.

מהו המדד עבור תרגום טוב?

המדד עבור חברת תרגום טובה הינו איכות התרגום. עד כמה התרגום נעשה בשפה גבוהה, במלל התואם את רמת השפה המתורגמת ועד כמה המסר מובן ומועבר כלשונו. בנוסף, מהירות ויעילות התרגום חשובה אף היא. חברת תרגום שלוקח לה זמן רב לתרגם מסמכים זו חברה שאולי מרגמת טוב אבל לא יעילה. אנחנו חיים בזמן בו מהירות היא חלק מאיכות.

מדד נוסף הינו המחיר כמובן. חברות תרגום טובות יכולות לגבות כסף רב עבור מסמך בודד. כדאי לבצע הזמנה עבור תרגום כמה מסמכים במקביל על מנת שיפחיתו לכם במחיר ולחפש חברת תרגום קטנה יותר כמו חברת "רוני תרגומים", משום שלרוב המחירים שהם מספקים הם משתלמים יותר והיחס כמובן אישי וחם. מדד נוסף ואחרון לתרגום מוצלח וטוב הינו כמובן התוצאה הסופית, ניתן לשלוח תרגום אחד או שניים לאנשים המבינים בתחום ולשאול אותם האם הם מרוצים מרמת התרגום ומה דעתם, אין כמו דעה נוספת על מנת לקבל אומדן ומימד נוסף.

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה