מורה פרטי אונליין ללימודים באינטרנט - איך זה עובד?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מורה פרטי אונליין ללימודים באינטרנט - איך זה עובד? 

מאת   12/11/2011 |  נצפה 3614 פעמים

מאז תחילת ימי האינטרנט היה ברור כי הרשת הזו נועדה על מנת לחבר ולקרב בין אנשים. מורים פרטיים רבים הבינו שבכוחה של הרשת לאפשר מפגש מורה-תלמיד אונליין אבל הכלים לכך לא היו בנמצא.

רשת האינטרנט עברה תהפוכות תוך הצטרפות טכנולוגיות חדשות. הרשתות החברתיות נוצרו וקיום שיחות וידאו היום הינו עניין של מה בכך.

נושא השיעורים שמתקיימים על ידי מורים פרטיים לא הוזנח גם הוא ואתרים רבים מציעים כיום אינדקסים שבהם אפשר למצוא מורים פרטיים ואפילו לעשות שיעור פרטי אונליין. אז מה הן האפשרויות שעומדו בפני מורים פרטיים ותלמידים שמעוניינים ללמוד אונליין:


    • אינדקס מורים פרטיים – השלב הראשון במציאת מורה פרטי מתאים הוא חיפוש מורה לפי הרבה מאוד פרמטרים: החל במקצוע הלמידה, עלות השיעור שהמורה הפרטי גובה דרך נתונים אישיים של המורה (מוסד הלימודים בו למד או לומד, הניסיון שלו או שלה בהוראה ומקום המגורים) וכלה בציונים ובמשובים שניתנו לאותו מורה על ידי תלמידים שלמדו בעבר איתו או איתה.
    •  מערכת להזמנת שיעור פרטי – מעיין יומן שבעזרתו ניתן "לקבוע שיעור" בדיוק בשעות שבהן המורה מלמד והוא פנוי. כך ניתן בשקיפות מרבית לקבוע שיעור פרטי בזמן שנוח הן לתלמיד והן למורה פרטי.
    • כיתה וירטואלית למורה הפרטי – זוהי סביבת הלמידה בפועל אם לומדים אונליין. ניתן כמובן להשתמש בתוכנות וידאו צ'ט מוכנות, אבל תמיד עדיף שכיתתה הלימוד הוירטואלית תכלול מאפיינים ייעודיים לצורך הלמידה כמו: לוח כיתה, יכולת לתקשר עם תלמידים נוספים שלומדים איתך את אותו השיעור (יכולת לתקשר גם אחרי שהשיעור מסתיים), אפשרות לביצוע תשלום על השיעור (במיוחד אם מדובר על שיעור פרטי בתשלום) ועזרים לימודיים שונים הנלווים לשיעור כמו יכולת של המורה הפרטי לשלוח חומרי לימוד לתלמידים (כמו סיכומי שיעורים או דפי עבודות בית כדי שהתלמידים יוכלו לתרגל).

 

מורים פרטיים רבים גילו את האינטרנט ולעיתים מצרפים למודעות המודפסות שהם תולים גם קישור לאתר שלהם באינטרנט, כך תלמידים מגיעים אליהם הרבה יותר בקלות והקשר עם התלמידים נשמר באופן רציף.

מורה פרטי המאפשר לתלמידיו לימודים באינטרנט מחזק את מעמדו בעיני התלמידים ומאפשר לימודים בערוץ נוסף.

 

אתר שיעורים - מורה פרטי ללימודים באינטרנט

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה