בדק בית והמכשור המשמש בתהליך
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בדק בית והמכשור המשמש בתהליך 

מאת   09/11/2011 |  נצפה 1942 פעמים

מהו מכשור לבדק בית?

בדק בית הינו תהליך של בדיקה מקיפה של איכות הבית, לפני החלטה על רכישתו, על מנת לבדוק לעומק את מצב הבית מבחינת איכות הבניה, עמידות הבית בפני נזקים שונים כמו רטיבות, לחות ונזקי מזג אויר שונים, עמידות הבניה בפני רעידות אדמה, שקיעת קרקע ועוד, אינסטלציה,מצב הצנרות, עמידות הבית בפני רטיבות ונזילות, דליפות, איכות החיווט ומצב החשמל בבית, ועוד. תהליך זה נעשה על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום ולא יכול להתבצע בצורה איכותית על ידי מישהו שאינו מוסמך לכך, מכיוון שליקויים רבים אינם נראים ולא ניתן לאתר אותם בלי מכשור לבדק בית ייעודי ומתקדם. מכשור לבדק בית כולל סוגים רבים של מכשירים טכנולוגיים מתקדמים לבדיקות הליקויים השונים:

 

שימוש במכשור לבדק בית

 

המכשור לבדק בית כולל מכשירים הדורשים מיומנויות רבות וניסיון, ומיועדים לאנשים שהם בעלי מקצוע, ומומחים באיתור ליקויי בניה, כלומר מהנדסי בדק בית מוסמכים ומיומנים. מהנדס בדק בית יידע להבין איך עובד המכשור לבדק בית ואיך לתפעל אותו בצורה יעילה, וכמובן, יוכל להסביר לכם על ההשלכות של התוצאות והמדידות, מידת החומרה של ליקויים שונים, ואופציות לתיקון ולמניעת בעיות. מכשור לבדק בית הינו מכשור מתקדם ביותר העושה שימוש בטכנולוגיות רבות ורגישות ושימוש לא נכון בו יכול לגרום לנזקים, לכן אין לנסות לעשות בדיקות ליקויים שונות על דעת עצמכם, על אחת כמה וכמה לא בשימוש במכשור שאינכם בטוחים איך לתפעל אותו, על מנת לא לגרום לנזקים.

 

חשיבות איכות מכשור לבדק בית

 

חשיבות האיכות של המכשור לבדק בית הינה גבוהה ביותר, מכשור לבדק בית חדיש ומתקדם יותר ייתן תוצאות מדויקות יותר, יעלה על ליקויים שמכשור ישן יותר יפספס, והינו הכרחי על מנת לבצע בדק בית מקיף ואמין. כשאתם בוחרים מהנדס לביצוע הבדיקות וודאו כי מדובר במהנדס מנוסה ואמין, מקצועי וישר, ושיש ברשותו מכשור לבדק בית ברמה הגבוהה ביותר וכי הוא מבין איך לעבוד איתו בצורה יעילה ונכונה.

 

בדק בית פריזמה היא חברת בדק בית מן הידועות והמובילות בישראל לביצוע ביקורת מבנים ואיתור ליקויי בניה. הצוות ואנשי המקצוע המובילים של פריזמה בעלי מוניטין וניסיון מקצועי של עשרות שנים בענף הבניה. שירותי הבדיקות של החברה מגוונים: בדק בית במבני ציבור, בתי עסק, בדיקת דירה, בדיקות בתים פרטיים וכן בניינים משותפים.


www.prizma-peles.com  טל. 1-700-706-001 מענה 24 שעות ביממה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה