איזו אזעקה אלחוטית כדאי לרכוש?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איזו אזעקה אלחוטית כדאי לרכוש? 

מאת   03/11/2011 |  נצפה 1755 פעמים
מלא אזעקות..!

אפילו אלו מביניכם שמתגוררים ברחובות שקטים - חייבים הגנה כלשהי; התפרצויות לרכב ומשרדים קורות כל יום בכל אזור בארץ. באמת אין בנאדם שלא מכיר סיפור על שסבל מגניבות בשלב מסוים בחייו. למרבה המזל, קמו מגוון של תגליות ופתרונות אבטחה יצירתיים שעליהם לא תבזבזו יותר מדי בין אם פיזית ופיננסית. המשטרה מבקרת בשכונה באופן קבוע? יש מצב שיש לכם אינטרס בנושא שנחלוק אתכם בטקסט הזה. גם אם למזלכם לא פרצו לכם לדירה, בעתיד תיאלצו לשקול אזעקה אלחוטית.

 הגן על הבית

עדיף לכם להגן על הרכב, אפילו בדרכים פשוטות, כמו דלת עם אינטרקום או לחצני מצוקה, מכיוון שאי אפשר לדעת מתי ישדדו אתכם. אין אפשרות להיתקע ברכב או לצפות בו כל היום. אפילו בזמן שאתם מצויים ברכב או לייד, אנו מפצירים בכם לא לנסות כלום עם הפורצים. לטובתכם עדיף שלא תעמדו בדרכם ולהתקשר למשטרה. יש גם מספיק מנגנוני אבטחה שיתריעו למוקד אוטומטית.

אלה המנהלים משרד צריכים לחשוב על פתרונות אבטוח לבית העסק ואבטחה של כל מידע מסווג החיוני למשרד, בצורת גלאי וילון פנימי או גלאי אקטיבי. חפשו באינטרנט התקנת מצלמות אבטחה ובחנו לבד את המבחר הקיים.

לאבטח את הכל

בימינו, כולם מגנים על הדוא"ל, המחשב, ושמורים בסיסמאות וקודים מדי יום ושעה. איבטוח זה נעשה בנונשלאנטיות גמורה, למרות חשיבותה של ההגנה. אפילו אם ההשקעה גדולה יחסית, חובה עליכם לספק הגנה עבור דירתכם ומשרדכם, שמכילים רכוש יקר כנראה יותר מהמייל שלכם. הרהרו קצת באינפורמציה שרכשתם מטקסטים כמו זה וממקומות אמינים אחרים, ושפרו את רמת האבטחה של הבית. כל חפץ יקר או בן משפחה מצריכים אבטחה! אז... אולי תתחילו לבדוק?
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה