רכישת תריסים במיומנות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

רכישת תריסים במיומנות 

מאת   02/11/2011 |  נצפה 1161 פעמים

אין מספיק אור אמיתי בבית?

מי לא שמע כמה פעמים מקבילים בין בתים פרטיים לקופסאות קטנות? כשמקדישים דקה נוספת לכך, מגלים מהר מאוד שהשוואה זו לא בדיוק תלושה מהמציאות; הקירות ההרמטיים והמרחב המוגבל בהחלט משפיעים על האווירה, ואם לא תדאגו להתקין חלונות, המקום באמת יהפוך לאיזושהי קופסה שלמשפחה שלכם לא יהיה נעים לגור בקרבה.

תריס אור חשמלי - לשם הבריאות שלכם

זה הגיוני לגור בבית חשוך מבלי לדעת אם עכשיו לילה או יום? בלי אפשרות לראות את השמש היפה? בלי לשמוע את הציפורים השרות?

בית בלי שום חלונות, זה מקום בלי שום שמחה, לכן חשוב מאוד להתקין חלונות מתאימים בבית שיוכלו להפיח מעט חיים בבית הפרטי שלכם. חשוב מאוד לשים לב שמספר קטן מידי של חלונות, או בחירת חלונות שלא מתאימים, עשויים לצמצם משמעותית את כמות האור שבביתכם.

מה לגבי התריסים?

כאשר מדברים על התקנת חלונות לבית, אז חשוב גם להזכיר שלבים. תריסים מיוחדים, תריסי גלילה - זה לא משנה איך אתם אוהבים אותם, כל עוד יש תריסים. כשיש תריסים, קיימת אפשרות לוסת את כמות האור בבית, ולהימנע ממקרים שבהם יש שמש ישירה ואפקט חממה בבית.

צריך לזכור שחלון פתוח לראווה זה לפעמים גם קריצה לפורצים, מהסיבה הזאת כדאי לברר אופציות של סורגים שיגנו עליכם. חלונות ממוגנים, מנעולים וכל מיני מתודות לא מורכבות עשויות בקלות לגרום לגנב השכונתי להתייאש ולנסות במקום פחות מאובטח.

רכישת תריסים - נראה מצויין בבית

בימינו ניתן לומר בלי להתבייש כי חלונות לבית הם חורגים מעבר לצורך הפרקטי, שהרי הם בעצמם פריט דקורטיבי בבית שלנו. עשו שימוש בכל-מיני סוגי חלונות לצורך עיצוב הבית, וחזו בשינוי המדהים. חלונות זכוכית, למשל, יש בהם משהו מיוחד מאוד, ובשעות מסוימות, כשהאור חזק במיוחד, הבית יתמלא בקרניים זהובות.

עבור עוד אינפורמציה בנושאי תריסים חולון, אין צורך בגוגל. הפורטל http://www.ttcc.co.il/ מכיל טיפים לבחירת חלונות. למה אתם מחכים?
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה