ללמוד בחוץ לארץ- השמים הם הגבול
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ללמוד בחוץ לארץ- השמים הם הגבול 

מאת   31/10/2011 |  נצפה 2175 פעמים

האוניברסיטאות והמכללות בחו"ל מציעות מגוון רחב של תארים מעניינים, מרצים ברמה הגבוהה ביותר, פגישות עם האנשים המובילים בתחומם, ואפשרות למנף את הלימודים אל עבודות מאתגרות. הניסיון, החוויות והאנשים שתפגשו יעשירו אתכם ויתנו לכם יתרון משמעותי בהמשך הדרך.

לפני שקונים כרטיס טיסה צריך לבדוק מה מציעה כל אוניברסיטה והאם היא מתאימה לfo מבחינת מסלול לימודיים תנאים כספיים וסטודנטיאלים, מגורים וגישה. שמעו לעצות של בוגרים שכבר סיימו את הלימודים וכך תקבלו את החלטה הטובה ביותר.

תוכניות הMBA  היוקרתיות ביותר בעולם נמצאות באוניברסיטאות באירופה ובארה"ב.  אוניברסיטאות כמו הרווארד, סטנפורד וקיימברייג' שהן הטובות בעולם ומייצרות את האנשים החשובים ומשפיעים של עולם כולו. וכיום גם אנחנו כישראלים יכולים להגיע ולהשתלב בהם. 

הקבלה לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטאות תדרוש ממך מאמצים ניכרים, אבל בחובה גם יתרונות רבים.בכדי להתקבל לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטאות המובילות בחו"ל תצרכו להגיש ממוצע ציונים גבוה בתואר ראשון וכן ציון גבוה בGMAT, בדרך כלל בבחינה המלאה ולא רק בחלק הכמותי (יש לברר דרישות כל מוסד וכל מסלול בכדי לדעת איזה חלק של GMAT לעשות).

ה-GMAT הוא מבחן חשוב שציון גבוה בו יעלה את הסיכויים להתקבל. חוץ ממנו תזדקקו ברוב האוניברסיטאות לכתוב חיבורים באנגלית על נושאים מגוונים שתקבלו לפני הקבלה. בדרך ככל כל חוויות שעברתם או דעות מסוימות שיש לכם, יש לכתוב את החיבור ברמה בגבוהה ביותר שאת יכולים ולהשקיע בו מחשבה רבה. רצוי להיעזר עם דוברי אנגלית שפת אם. במידה ועד כה אתם עומדים בקריטריון תוזמנו לראיון אישי, עם נציגים של המכללה שם תצטרכו להרשים ולספר אודותיכם. הכינו כמה סיפורים אפשריים על ניסיון חיים מעניין או פעילות שעשיתם כדי להרשים את הוועדה.

לבוגרי תואר MBA בינלאומי יוקרתי יש יתרונות רבים ומשמעותיים. מעבר לחוויות הרבות שצברתם, רמת האנגלית השתפרה פלאים, צברתם ניסיון עשיר באינטראקציה מול גורמים בשוק הבינלאומי ועצם הקבלה וסיום בהצלחה של תוכנית יוקרתית שכזו מעידה כי אתם בעלי יכולות אישיות לימודיות ואישיות גבוהות. תוכנית לימודים בחו"ל נועדה על מנת להכשיר אתכם לעבודה בחברות בינלאומיות דוברות אנגלית ובתרבות האירופית והאמריקאית, ובסופם גם תקבל רישיון לעבודה לאחר הלימודים.

 ובנוסף לכל היתרונות שכבר ציינתי, גם השכר העתידי שלך להערכת המומחים יהיה גבוה פי שלושה עד ארבעה משכרם הממוצע של בוגרי תוכנית MBA בארץ.

 בהצלחה!

 

מוגש כשירות לציבור על ידי קידום GMAT

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה