מהם ההבדלים בין הסרת שיער באינפרא אדום ללייזר?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהם ההבדלים בין הסרת שיער באינפרא אדום ללייזר? 

מאת   24/10/2011 |  נצפה 2632 פעמים

הסרת שיער באינפרא אדום הינה שיטה מומלצת מאוד ועדיפה להסרת שיער על ידי קרני אור בעוצמות משתנות. יתרונות הסרת שיער באינפרא הם מינימום כאב, דילול צמיחת השערה. הסרת שיער באינפרא אדום יעילה ובעלת אחוז הצלחה גבוה העומד על 80%. בסיום סדרת טיפולי הסרת שיער בשיטת האינפרא אדום מגיעים בדרך כלל למצב של עור חלק ואחוז השיער הקטן שנותר הוא עדין, דק ופלומתי. אחוזי ההצלחה של הסרת שיער באינפרא משתנים בדרך כלל ממטופל למטופל ומאזור אחד לשני בגוף. השיטה מתאימה לבעלי עור כהה והסיכון לתופעות לוואי זעיר.

הסרת שיער באינפרא אדום הינה שיטה בה בזמן קצר בתהליכי הטיפול תחוו דילולי צמיחה, ושיער הגוף יהיה דליל יותר ויותר עד להעלמותו. בתהליך זה השערה תאבד את צבעה ותהיה בהירה יותר ויותר. הסרת שיער מתאימה לכל סוגי שיער ועור ואין להסרת השיער תופעות לוואי. וכמו כן, הסרת שיער מרפאת לחלוטין צמיחה הפוכה של שיער לתוך העור. 

הסרת השיער שאינו רצוי בקלות וללא כאב. הסרת שיער באינפרא אדום מתאים למגוון של סוגי שיער ועור. הסרת שיער באינפרא אדום יעילה ובתוך זמן קצר ומועט נוצר דילול צמיחה, טיפול אינפרא אדום חוסך לאורך זמן כסף רב, לעומת טיפולי שעווה שיעילותם לאורך זמן קצר. בדיקה כלכלית מוצאת שיטה זו משתלמת מאוד.

כבר לאחר הטיפול הראשון בהסרת שיער באינפרא, המטופל נהנה משמעותית מהסרת הנטל משעבוד כשאינו צריך לגלח את השיער כל מספר ימים. הסרת השיער באינפרא אדום מונעת את השיטות הכואבות ועימם לפעמים דלקות של זקיק השערה בפצעים בעור וצמיחת השיער לתוך העור ובשמו פוליקוליטיס.

טיפול באינפרא אדום בטוח, קל, אינו כואב, מתבצע על שטחים גדולים במהירות, ללא תופעות לוואי והתוצאות מהירות.


יום לפני ההגעה לטיפול הסרת שיער יש לגלח את העור. בזמן הטיפול מורחת המטפלת ג'ל קר על האזור המיועד לביצוע הסרת שיער. ידית האינפרא אדום מונחת על האזור המטופל תוך התקדמות על כל האזור המטופל. טיפול הסרת השיער במכשיר האינפרא מטפל בכל אזור ואזור עם התקדמות בשניות עם המכשיר על העור ולכן הטיפול יעיל וקצר ומתאים לאזורים גדולים וקטנים כאחד. הסרת שיער באינפרא אדום הינה עדיפה על כל טיפול הסרת שיער אחר ואינה כואבת בכלל. 

הסרת שיער בלייזר דורשת אילחוש עם משחות וחומרי הרדמה שנמרחים על העור, כהכנה לכאב הצפוי.
יש צורך להמתין כשעה עם המשחה.
למרות אילחוש האזור הסרת שיער בלייזר מאוד כואבת! 
הטיפול בהסרת שיער באינפרא אדום מתבצע על שטחים גדולים ונרחבים, עלות הטיפול הסרת השיער אינה יקרה. בטיפול הסרת שיער באינפרא אדום אין כאב בזמן הטיפול, בהסרת השיער באינפרא אדום אין צורך בחומרי הרדמה או חומרי אלחוש להרדמת המקום כהכנה לכאב הצפוי. הסרת שיער בלייזר מאוד כואבת.

ההבדל בין השיטות השונות בין טיפול הסרת שיער בלייזר לבין טיפול הסרת שיער באינפרא אדום טמון בהבדל באורכי הגלים לאינפרא אורכי גל משתנים וללייזר גל קבוע ולכן שיטת הסרת שיער באינפרא אדום מתאימה גם לעור כהה יותר. גם בשיטת הסרת שיער בלייזר וגם בשיטת הסרת שיער באינפרא אדום אנו מגיעים לתוצאות הסרת שיער דומות של הסרה של 80% מהשיער.


סיגל שבו קוסמטיקאית ברחובות.

היכנסו לאתר      www.sigal4u.co.il


מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה