מצאתי את זה באינטרנט בפחות כסף
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מצאתי את זה באינטרנט בפחות כסף 

מאת   06/10/2011 |  נצפה 1643 פעמים

לעיתים קרובות אנחנו נתקלים בלקוחות שאומרים שהם מצאו בדיוק את אותו המוצר באינטרנט בפחות כסף. לצערי הרב אני מוצא את רוב אנשי המכירות מרימים ידיים אל מול ההתנגדות הזו ומיד מחפשים לחלק הנחות ואפילו מוותרים על העמלה שלהם למען הלקוח. אך הכרישים לא מוותרים ומצליחים למכור בכל זאת ואפילו לטפל בהתנגדות בצורה הטובה ביותר. אז קחו דוגמה אחת לשיחה מוצלחת בין מוכר ללקוח.

השיטה לטיפול בהתנגדות שייכת לקורס מכירות בסייל מאסטרס.

לקוח: "ראיתי בדיוק את אותה מדפסת באינטרנט ב220 ש"ח"

מוכר: "באיזה אתר?"

לקוח: "X שופס"

מוכר: "אז למה לא קנית באותו רגע?"

לקוח: "רציתי לבדוק קודם מה השוק מציע לפני שאני  קונה"

מוכר: "תראה, מה שאני מציע זה את המדפסת הזאת ב280 ש"ח, ברור לך שאצלנו זה עולה קצת יותר כי יש לנו עלויות שונות כמו שכירות, עובדים, ביטוחים וכו, עדיין אני יכול להגיד לך שעדיף לך לקנות אצלנו"

לקוח: "60 ש"ח יותר, קשה לי להאמין"

מוכר: "תחשוב כמה אתה מקבל ב60 ש"ח, קודם כל אתה מקבל את המוצר כאן ועכשיו ולא צריך לחכות כמה ימים עד שהוא יגיע, דבר שני אם חס וחלילה יש תקלה, אתה יודע למי לפנות ואתה לא צריך להתחיל לחפש את המחסנים של החברה ולחכות בטלפון עד שתקבל שרות, דבר שלישי אתה מקבל ממני שרות אישי ומבחינתי אתה הופך ללקוח שלי וזה אף פעם לא מסתכם רק בקניית מדפסת, מחר אתה צריך מחשב נייד, אקס בוקס לילד או לא יודע מה, תחשוב איזה יתרון זה כשיש לך מישהו כמוני שעובד בתחום הזה ויכול לתת לך עצות וטיפים, כמובן שגם עם הזמן תוכל להנות מהנחות של לקוחות ותיקים ורק בשביל שתראה ששווה להיות לקוח שלנו אני אתן לך להיום הנחה בשביל שכבר היום תוכל להדפיס משהו"

 

דניאל דודזון


מנכ"ל


http://www.salemasters.co.il


קורס מכירות | הדרכת מכירות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה