קורס ברמנים למתחילים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קורס ברמנים למתחילים  

מאת   06/10/2011 |  נצפה 1389 פעמים

קורס ברמנים מהווה מוקד משיכה ומעורר עניין בצעירים רבים. הם רואים בו הזדמנות לעבוד בעבודה מהנה, לא שגרתית, עם הרבה עניין ושכר גבוה. כשאתם מגיעים אל הבר ורואים כיצד מתפקד הברמן, אתם וודאי שואלים את עצמכם האם זה מתאים לכם ומה אתם צריכים לעשות, על מנת למצוא עבודה בתחום. קורס ברמנים למתחילים זו התשובה שלכם.

ישנם הרבה מקצועות בשוק שאפשר ללמוד ללא ידע מקדים, קורס ברמנים הוא אחד המקצועות האלה. מדובר בקורס ממוקד וקצר יחסית, אשר מכשיר אתכם לעבודה מיידית שאינה דורשת תקופת ניסיון ואפשר להתחיל לעבוד בה ולהרוויח יפה כבר מהיום הראשון.

למרות הזוהר הנלווה לעבודה, להיות ברמן זו מלאכה לא פשוטה. צריך לדעת כיצד לתת שירות, כיצד למכור, איך להכין משקאות, למזוג, לערבב ולתפעל בר באופן מלא, לעיתים כשהמקום עמוס וההזמנות מצטברות. מעבר לכך, אתם צריכים לדעת כיצד לתת ללקוחות יחס אישי ותחושה של חמימות, כך שירגישו נוח במקום וירצו לחזור אליו.

כל הדברים האלה לא תמיד באים בקלות לאנשים צעירים וזו הסיבה שרבים מהם פונים לקורס ברמנים, בו הם מקבלים את הכלים ולומדים את הטכניקות בשטח, כך שייתנו את הטוב ביותר על הבר.

מעבר לכך, עבודה בתור ברמנים דורשת מידה מסוימת של ביטחון עצמי. ביטחון בידע שלכם להכין כל קוקטייל ולענות לכל דרישת לקוח, ביטוח ביכולת שלכם להמליץ על המשקה המתאים ובכלל ביטחון שיאפשר לכם לעמוד במרכז העניינים ולהפוך, באופן מודע, למוקד תשומת הלב.

אם מעולם לא עבדתם בתור ברמנים או בעבודה מסוג זה, יכול להיות שיהיה לכם חשש טבעי לעשות זאת. בקורס ברמנים, מעבר לידע תיאורטי והתנסות מעשית , תקבלו את הביטחון הנדרש לעבוד בתור ברמנים כך שעם הזמן תוכלו לפתח את הסגנון האישי שלכם לברמן בצורה הטובה והנוחה ביותר עבורכם.

כשאתם למדים ברצינות ובמקום מסודר ומורשה את מה שאתם הולכים לעשות, אתם מרגישים הרבה יותר ביטחון ויכולת, לבצע את העבודה. כמו שלא תתקנו מחשב בלי ללמוד קודם איך להיות טכנאי מחשבים או שלא תעצבו שמלה בלי ללמוד ולקבל את הכלים הדרושים למקצוע, כך גם בעבודה על הבר. זו לא רק התעודה המקצועית אלא גם התחושה שאתם אנשי מקצוע רציניים שעברו הכשרה מתאימה ויכולים לתת פתרון ולהיות עובדים טובים יותר, בכל מקום בו תבחרו לעבוד.

כן, להיות ברמן זה מקצוע ממש כמו כל מקצוע אחר. לא משנה אם בחרתם לעבוד בעבודה הזו תקופה קצרה, בין עבודות או רק בשביל לחסוך כסף לטיול בחו"ל. אם אתם רוצים שיתייחסו אליכם ברצינות ויהיו לכם כמה שיותר אפשרויות תעסוקה, אתם צריכים קודם ללמוד קורס ברמנים.

עבודה בפאב, מועדון או בר מחייבת הסתגלות מסוימת ושינוי חשיבה, כשאתם עוברים קודם קורס ברמנים אתם חווים כבר במהלך הקורס את האווירה, הקצב וטועמים טעימה קטנה מאיך העבודה על הבר הולכת להיות בפועל.

זה חשוב מאוד על מנת להכין אתכם לבאות ולא פחות חשוב, לעזור לכם להבין אם התחום מתאים לכם ולמצוא את החיבור שלכם לעבודה על הבר.

חולמים להיות ברמנים? מחפשים מידע ומבצעים אודות קורס ברמנים,  הפורטל המקיף ביותר לקורס ברמנים נותן לכם את כל המידע  http://www.bartenders.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה