מתי ללכת לקוסמטיקאית?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מתי ללכת לקוסמטיקאית? 

מאת   05/10/2011 |  נצפה 1895 פעמים

לפעמים לא צריך אירוע משמעותי במיוחד, כמו חתונה, בכדי ללכת לקוסמטיקאית ולהראות במיטבך. לפניך, מספר סיטואציות בחיים בהם מומלץ סתם כך לבקר אצל הקוסמטיקאית:

רענון הפנים במשך תקופה מסוימת: קבעי לעצמך זמנים מדודים ומוקצבים, כמו למשל: "פעם בחודשיים" בהם את הולכת לקוסמטיקאית באופן קבוע. זאת על מנת לשמור על רציפות. כל אחת ואחת יודעת ומכירה הכי טוב את הזמנים האישיים שלה- זמן צמיחת שיער הגוף, צמיחת הגבות ותקופות בהם העור פחות נראה במיטבו.

יום הולדת: כמאמר השיר המוכר "יום הולדת, יש רק פעם בשנה...", ולכן זה הזמן שלך להתפנק ולהרגיש הכי טוב עם עצמך. ישנם נשים רבות אשר מקדישות את הבוקר ביום זה לבוקר של פינוק עם מסאז'ים ועיסויים, ובין היתר טיפוח הפנים והגוף. שמנים מיוחדים למריחה, מריטת גבות מסודרות ומעוצבות, טיפולי פנים יסודי לניקוי העור ועוד ועוד...

לקראת חגים: גם חגי ישראל הינם מועדים אשר מתרחשים רק פעם בכמה חודשים, וזוהי, למעשה, הזדמנות בלתי רגילה להתחדש ולרענן את המראה החזותי שלכם ולהופכו למרשים ומיוחד יותר.

לעלות את מצב הרוח: פתרון טוב להעלאת מזג האוויר הפנימי שלכן. לא פעם כאשר אישה שרויה בתקופה פחות טובה בחייה מבחינת מצב הרוח ובאופן כללי, מה שיכול להועיל לה לצאת מההרגשה הכבויה והמדכאת היא דווקא טיפוח וטיפול טוב ומפנק בעצמה. קבעי לך תור אצל הקוסמטיקאית הפרטית שלך ובקשי ממנה לטפל בך בידיים מסורות ולהופכך ליפה ומושכת בעיקר בעיני עצמך, זה ראשית יהפוך אותך ליותר שמחה ומשוחררת ביום זה.לאחר מכן, סמכי על תגובות הסביבה שלך ותראי שמצב רוחך ישתפר פלאים. עשי טובה לעצמך, לא תמיד צריך אירוע בשביל להראות נפלא!

ראיון עבודה: אין כמו רושם ראשוני אשר אתן מותירות על אנשים זרים אשר נתקלים בכן לראשונה. אם יש לך ראיון עבודה חשוב או כנס, הרצאה, פרזנטציה מלחיצה- טיפול פנים ושיפוץ פנים כללי הם אלו שיורידו ממך את המתח בו את שרויה ואף יגרמו לך להראות במיטבך ולהתקבל ישירות למשרה בה את חושקת.

שלך,
מירי דוק

מירי דוק - מאפרת וקוסמטיקאית מקצועית | נייד: 050-6360003 | אתר: www.miridok.co.il | דוא"ל: href="mailto:makeup@miridok.co.il" makeup@miridok.co.il">target="_blank">makeup@miridok.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה