איך בוחרים קוסמטיקאית מקצועית?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך בוחרים קוסמטיקאית מקצועית? 

מאת   05/10/2011 |  נצפה 1722 פעמים

"שמתי לי פודרה, צבעתי ריסים..." לא תמיד רק שכבה חיצונית משפיקה כדי לכסות ולכפות על פגמים זעירים בפניך. לרוב, מה שיעשה את העבודה בצורה האפקטיבית והטובה ביותר הוא טיפול יסודי בפנים. כוונתי היא קודם כל לטיפול קוסמטי ולאחר מכן איפור מקצועי. כאשר הפנים חלקות ונקיות מפצעונים ושיער זה בדיוק ההבדל שיגרום לכם להראות נפלא גם לאחר איפור.

אבל איך יודעים לבחור בקוסמטיקאית המתאימה ביותר עבורך?

המלצות: נסי לערוך בירורים מול חברותיך על קוסמטיקאית מקצועית טובה שאליהן הן הולכות באופן תדיר. כנסי לאינטרנט, כיום לכל קוסמטיקאית המכבדת עצמה מבחינה מקצועית יש אתר אינטרנט המוחזק תחתיה ומספר אודותה. בין היתר תוכלי לראות שם גלריה או תיק עבודות ממנו תוכלי להתרשם ולהבין ביתר קלות מה הסגנון ורמת ההכשרה של אותה קוסמטיקאית. ישנן נשים הבאות פעם ראשונה למען "בדיקה", "טיפול ניסיון" ובסופן מחליטות האם הן מרוצות מהתוצאות ונשארות אצל אותה קוסמטיקאית גם לפעמים נוספות (כמובן שגם בפעם הניסיונית הזאת הינה בתשלום).

מחיר: אינך צריכה לשלם סכומי עתק לשם טיפול פנים יסודי. נסי לערוך השוואת מחירים בין קוסמטיקאיות שונות ובדקי מי מציעה את המחיר הנח והטוב ביותר עבורך. זכרי, לרוב מה שיקר יותר מלמד גם על מקצועיות ורמה גבוהה יותר. נסי לחפש הטבות וחבילות שוות המכילות בתוכן מספר טיפולים בבת אחת. איכות חשובה מאוד, אך גם למחיר יש חשיבות רבה. למי שמצבה הכלכלי מטיב עימה, יכולה להרשות לעצמה מה שמתחשק מבלי שיקולים נוספים.

אסתטיקה ונוחות: חשוב שמקום הטיפול, בין אם מדובר במכון או בתוך ביתה הפרטי, יהיה מרווח ונעים למראה. קוסמטיקאיות רבות שמות דגש על האסתטיות במקום שלהן, דווקא בשל העובדה שמה שהן מציעות הוא אסתטיקה בהתגלמותה. חשוב שהריח במקום יהיה נעים ומזמין,שהניקיון יהיה ניכר בכל פינה ושגם בפינות ההמתנה בין תור לתור היא היכן לשבת ולחכות בנחת ובשלווה. חשוב שמכון ישאיר טעם של עוד לאחר ביקור ראשוני בו, ורק בעזרת אסתטיקה יסודית, יוכל להשיג זאת.

החלטות ובחירות נבונות!

שלך,
מירי דוק

מירי דוק - מאפרת וקוסמטיקאית מקצועית | נייד: 050-6360003 | אתר: www.miridok.co.il | דוא"ל: href="mailto:makeup@miridok.co.il" makeup@miridok.co.il">target="_blank">makeup@miridok.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה