בחנו את עצמכם - האם אתם קילרים, ואולי משום כך אתם רווקים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בחנו את עצמכם - האם אתם קילרים, ואולי משום כך אתם רווקים? 

מאת   26/09/2011 |  נצפה 2420 פעמים

בחנו את עצמכם - האם אתם קילרים, ואולי משום כך אתם רווקים?  

 

קילר

 

קילר הוא בנאדם בעל שאיפות גבוהות ביותר. קילרים הם אנשים שכבר מגיל צעיר מסמנים לעצמם להגיע למקומות הכי גבוהים שניתן בחיים, ללא שום פשרות או היסוסים.

 

עבור אנשים שהם "קילרים" החיים אינם שווים באמת אם חיים אותם בצורה בינונית וצפויה. בעיני הקילרים כל עצירה במקום, דריכה, המתנה, התפשרות או השלמה עם מה שיש הם כישלון עצמי ועיכוב בדרך להצלחה גדולה יותר. 

 

 

 

תמיד יש יותר

 

עבור הקילרים - תמיד יש יותר. לכן, הקילרים הם אנשים מאוד דינמיים בחיים שלהם, והם אף פעם לא מסתפקים במה שהם כבר הצליחו להשיג. הדבר נכון גם מבחינה עסקית וגם מבחינה זוגית.

 

הקילרים הם אנשים חסרי מנוח ופרפקציוניסטים. גם כשיש להם משהו טוב ביד, הם תמיד ישאלו את עצמם האם ניתן להשיג משהו טוב יותר ואף מושלם, ואם זה אפשרי הם יילכו על זה ויוותרו על מה שהם כבר השיגו.   

 

 

 

הצלחה בקריירה ובזוגיות

 

קילר הוא אדם ששואף להיות מליונר, לא פחות. הוא מתכוון לזה ומוכן להשקיע את כל מה שיש לו במטרה לגעת בשאיפה הזו ולממש אותה. אם צריך לעזוב מדינה, להמציא זהות, להקריב שנים של עבודה, מבחינת הקילר כל אמצעי כשר למען המטרה.

 

קילר הוא גם אדם שמאחל לעצמו את הזוגיות הטובה ביותר. לכן, קילרים רבים הם או רווקים נצחיים או שהם מתגרשים סדרתיים. הם אינם מוכנים להסתפק בפרטנר זוגי בינוני כי הם מאמינים שיש בני זוג מעולים יותר המחכים להם בחוץ.

 

 

 

אין גבולות

 

קילר הוא אדם חסר גבולות השואף למצות את החיים ולחוות את כל מה שהחיים מציעים. קילרים אינם אנשים ממוצעים או רגילים ולכן חיים רגילים אינם מתאימים להם ואינם קוסמים להם.

 

כשהשמיים הם הגבול - הכל אפשרי אך שום דבר אינו קבוע. בינוניות או בנאליות אינם מדברים אל קילרים, כשברקע עומדת כל הזמן השאיפה היוקדת שלהם להגיע הכי גבוה שרק ניתן לדמיין.

 

 

וטיפ לסיום: תכונת הקילריות היא זו שמונעת מאנשים רבים להפוך מרווקים נצחיים וממחפשי אהבה כרוניים לאנשים זוגיים וממוסדים החיים במציאות ריאלית.

 

 

יואב ברנזון הוא עורך דין לשעבר ובעל תואר בפסיכולוגיה. מתמחה בטיפול אישי, יעוץ זוגי והכוונה מקצועית בקריירה.  הוא פיתח שיטות טיפול רבות וייחודיות והוא בעל ניסיון עצום ומגוון בטיפול פרטני. הוא מוביל אנשים להצלחה בתחום האישי, הזוגי והתעסוקתי ב-25 השנים האחרונות ונחשב לאחד המומחים המובילים בישראל. הוא מקבל לקוחות ישראליים מכל יבשות העולם. יואב ברנזון כתב עד היום 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם. כמו כן, הוא פרסם למעלה מ-3,000 מאמרים בתחום הצמיחה האישית והזוגית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה