בחיים ישנן 3 סוגים של נשים - מי הן ומהן ההבדלים ביניהן?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בחיים ישנן 3 סוגים של נשים - מי הן ומהן ההבדלים ביניהן?  

מאת   23/09/2011 |  נצפה 3369 פעמים

בחיים ישנן 3 סוגים של נשים - מי הן ומהן ההבדלים ביניהן? 

 

 

האישה שתעשה אותך עשיר

 

יש נשים שמסוגלות להפוך גבר לאדם אמיד ואף עשיר. החשיבה העקבית, הגישה המסחרית, האינטואיציה, הכישרון לכסף - כל אלה מאפשרים לה לדחוף את הבעל ולדאוג שתהיה לו הצלחה כלכלית.

 

ההצלחה הכלכלית הזאת מעניקה לגבר את הביטחון, את הסטטוס, את האפשרויות, את החיים הטובים, את הנוחיות, את החברה הגבוהה, את הפיסגה. 

 

 

 

האישה שתעשה אותך מאושר

 

יש נשים שמסוגלות להפוך גבר לאדם מאושר ונלהב, מאוהב ומלא תשוקה לחיים. שמחת החיים, החופש, השחרור מכל עכבות, המיניות המתפרצת, הביטחון בחיים, חוכמת החיים, התאווה והילדותיות - כל אלה מאפשרים לה לדחוף את הבעל לחיים של חוויות, של מין ושל כייף.

 

ההצלחה הרגשית הזאת מעניקה לגבר הרפתקאות, ריגוש, התלהבות, מיניות, תחושת און וסיפוק מהרגע. אישה כזאת מאפשרת לגבר שלה לחיות את הכאן והעכשיו ולהינות מהחיים בכייף.   

 

 

 

האישה שאיתה תהיה שלם

 

על פי רוב - האישה שתעשה אותך עשיר לא בהכרח תצליח לעשות אותך מאושר ולעיתים אף תדכא אותך ואת שמחת החיים שלך. על פי רוב - האישה שתעשה אותך מאושר לא רק שלא תעשה אותך עשיר אלא פעמים רבות תוריד אותך מנכסיך ותגרום לך לבושות ולמבוכות רבות בחיים.

 

אבל יש אישה שאיתה תרגיש שלם. יהיה בה את המזיגה שבין אושר לעושר, בין חופשיות לאחריות, יהיה בה את האיזון שבין הרפתקאה להקפדה, בין חוסר גבולות לגבולות ברורים.

 

 

 

מי אתה?

 

השאלה איזו אישה יש לך תלויה ישירות בשאלה מי אתה? אם אתה גבר שמחפש ביטחון כלכלי, אתה תימשך לנשים שיכולות לדחוף אותך להיות עשיר ולגרום לך להגשים משימה זו. אם אתה גבר שמחפש חוויות וריגוש, אתה תימשך לנשים שיכולות "להעיף" אותך מחיי היום יום ולגרום לך להיות באוויר, בשמיים, בהתרגשות ובהתאהבות.

 

ואם אתה מחפש את השילוב ואת האיזון בחיים - אתה תימשך לאותה אחת שיש בה את השילוב שבין עושר לאושר, שבין ריגוש והרפתקאה לבין משמעת וסדר.

 

 

וטיפ לסיום: אם יש לך אישה שגורמת לך להיות עשיר סימן שהכי חשוב לך זה ביטחון כלכלי וכסף. אם יש לך אישה שמטריפה לך את הגוף סימן שהכי חשוב לך זה החוויה וההתרגשות בחיים. אם יש לך אישה שמשלבת את הכל, סימן שמה שחשוב לך זו שלמות בחיים.

 

 

יואב ברנזון הוא עורך דין לשעבר ובעל תואר בפסיכולוגיה. מתמחה בטיפול אישי, יעוץ זוגי והכוונה מקצועית בקריירה.  הוא פיתח שיטות טיפול רבות וייחודיות והוא בעל ניסיון עצום ומגוון בטיפול פרטני. הוא מוביל אנשים להצלחה בתחום האישי, הזוגי והתעסוקתי ב-25 השנים האחרונות ונחשב לאחד המומחים המובילים בישראל. הוא מקבל לקוחות ישראליים מכל יבשות העולם. יואב ברנזון כתב עד היום 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם. כמו כן, הוא פרסם למעלה מ-3,000 מאמרים בתחום הצמיחה האישית והזוגית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה