שמיכות פוך לקראת עונת החגים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שמיכות פוך לקראת עונת החגים 

מאת   22/09/2011 |  נצפה 1515 פעמים

עם בא הסתיו מגיעות אלינו רוחות מנשבות וקרירות. ימים אלו ימי אלול, ימים של קדושה בהם אתה כל כולך מתדבק לרצון אחד שואף כמו עבד על מנת לרצות אדונו. לילות ארוכים שבהם בני אדם מהרהרים על מעשיהם, עורכים חשבון נפש מדוקדק מאוד.

בעלי חנויות רבים שבבעלותם רשת חנויות של שמיכות פוך, מספרים שכעת העונה המרכזית של רכישת השמיכות, בכל המגזרים והחוגים.

שמיכות פוך לסוכות
אם ניקח כדוגמא את חג סוכות, שבעה ימים של ישיבה בסוכה כשרה למהדרין בזמן שהעבים מכסים את השמים ולא פעם מתחים עזים יורדים על יושבי הסוכות, עת בו האוויר מתחיל להיות קר ומצונן. דווקא אז יוצאים בני ישראל מדירת קבע אל דירת ארעי, אינם מחפשים את הנוחות שבעניין, לא מבקשים את הימים החמים בהם קל ונוח לאדם לצאת אל הצימר שבחצר, אלא בימים כאלה שרב הסכויים שיש אפשרות לקבל צינון מן הקור וכו... עם ישראל הוא עם קדוש ואם בורא עולם ציוה עלינו לחגוג  את החג בצורה כזו שנרגיש את הארעיות בעולם הזה על מנת שנוכל להתקרב אליו יותר, אזי זה הדבר הטוב ביותר בשבילנו לקבל על עצמינו את עול מלכותו בדרך הגשמית.
בהתאם לדברים שנכתבו משפחות רבות רוכשות שמיכות פוך לקראת החג כיוון שיש צורך בחידוש מלאי, אורחים שמגיעים לכמה ימים, ילדים נשואים עם בניהם שמגיעים להוריהם כל זה יוצר מצב של צורך בשמיכות פוך.

שמיכות פוך לקראת החורף
ברצונו יתברך קצב הילודה בעם היהודי רק הולך ומתרבה, משפחות רבות נושאות את דיגלם: עשרה ילדים ומעלה. יחשוב האדם במוחו יביט ויראה, כמה זמן יכולה שמיכת פוך להחזיק כאשר הבלאי והשימוש הוא כה גדול, ילדים מביאים את חבריהם לישון בביתם, אורחים באים והולכים ו.. ישנים. ברוך השם הרבה שמח וטוב.
לפני כל חורף מומלץ לעקרת בית מסודרת ומאורגנת לערוך ספירת מלאי עדכנית. כאשר בתחילת החורף היא כבר מאובזרת לקראת השנה החדשה בליווי שמיכות פוך חדשות, מלאות ותפוחות..

לסיכום, אם אתם מהאנשים המאורגנים אז דעו לכם שהרווחתם, כי המלאי בתחום אוזל במהירות.  

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה