מתנה לחבר - תכשיט לגבר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מתנה לחבר - תכשיט לגבר 

מאת   21/09/2011 |  נצפה 2751 פעמים

חשוב כאשר את קונה תכשיט בתור מתנה לחבר לבדוק היטב את טעמו בתכשיטים אם מה הוא מוכן ללכת ועם מה לא, יש גברים שאוהבים שרשראות ויש גברים שממש לא אוהבים זאת. הרבה גברים אוהבים צמיד גברי ליד אבל יש גם גברים שלא אוהבים זאת.

 גם כאשר גילית עם איזה תכשיט הוא מוכן ללכת עוד לא נגמרה עבודתך בבחירת מתנה לחבר, את צריכה לברר את טעמו בתכשיטים האם הוא אוהב תכשיטי כסף או זהב או שילוב של השניים, סגנון קלאסי או חדשני. את יכולה למצוא תכשיט בתור מתנה לחבר שיקלע לטעמו על ידי טיול תמים כביכול בחנות תכשיטים עבורך לכאורה ולראות מה טעמו בבחירת תכשיטים שונים. שימי לב מה צד את עינו וממה הוא מסתייג וכך תוכלי לבחור תכשיט שהוא מתנה לחבר שתהיה פשוט מושלמת עבורו.

את וודאי חושבת שזאת מתנה לחבר שדורשת השקעה רבה זה קושי אבל גם הייחוד והיתרון במתנה כזאת, זאת מתנה שמי שמקבל אותה ואוהב אותה קיבל מתנה לחיים. החבר שקיבל תכשיט לגבר בתור מתנה לחבר לא ישכח אותה ואותך לעולם. לנצח הוא ילטף את התכשיט שקיבל בתוך מתנה לחבר בתור חבר שלך וייזכר בך, בפנייך, ובחיוכך זאת אינה רק מתנה לחבר אלא מתנה לחיים, ויש בה ייחודיות וקסם שלא מוצאים באף מתנה אחרת.

 תכשיטים לגבר שיכולים להיות מתנה לחבר הם ראשית תליונים יפים וסמליים כמו למשל סמל יין ויאנג אם יש לחבר זיקה למזרח, סמלי קבלה, סמלים של דולפינים אם הוא אוהב את הים ו –עוד ככול העולה על רוחך, תליון זהב או כסף  הוא מתנה שמצליחה כמעט תמיד. זאת מתנה לחבר שהיא מתנה מושלמת. מרגע שהוא קיבל אותה את תתרגלי לראות אותו ממשש את התליון מבלי משים וזה ודאי יגרום לך אושר וגאווה רבה שנתת לו מתנה שהוא קשור אליה ואוהב אותה.

 אם את קונה דווקא צמיד לגבר זה הימור יותר גדול כי לא כל גבר אוהב ללכת עם צמידים. רוב הגברים יעדיפו תליון מאשר ללכת עם צמיד למרות שיש גברים שדווקא אוהבים צמידים מכסף או מזהב. בצמיד כזה ניתן אף לחרות הקדשה קטנה או לכתוב תאריך שחשוב לשניכם זאת מתנה לחבר שמי שזה מתאים לו, יכולה להיות מתנה נפלאה.

 יש גברים שאוהבים וישמחו לקבל דווקא מתנה לחבר של חפתים אשר סוגרים את השרוולים. יש חפתים מהודרים היום ממתכות יקרות ובדוגמאות מרשימות – גם זו יכולה להיות מתנה יפה לגבר וגם כאן הסיכוי לטעות במתנה לא מתאימה הא קטנה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה