עבודות איטום גגות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עבודות איטום גגות 

מאת   18/09/2011 |  נצפה 1599 פעמים

אם העברתם את החורף האחרון בהתחמקויות מטיפות הגשם שדולפות מגג ביתכם ובהתבוננות מיואשת על כתמי הרטיבות שנוצרו על קירותיכם, סימן שחומרי האיטום שעל גג ביתכם כבר איבדו את יעילותם. לכן, מוטב שתמהרו לבצע עבודות איטום גגות לפני שיגיע החורף הבא.

מכינים את הבית לקראת החורף

"קורת גג מעל לראשנו" היא הרבה יותר מביטוי מטפורי. כי הבית שלנו אמור, בראש ובראשונה, לספק לנו הגנה מפני איתני הטבע ולהבטיח שנהיה יבשים ומוגנים בכל עונות השנה. בדיוק בשל כך, עבודות איטום גגות הן חלק מהותי וחיוני לתקינותו של הבית שלנו. והזמן הטוב ביותר לדאוג לביצוען הוא בתקופת הקיץ, לפני שיגיע הגשם הראשון.

גם אם נדמה לכם שהחורף הישראלי הקצר והמועט בגשמים אינו מהווה סיבה טובה מספיק כדי להשקיע כסף בעבודות איטום גגות, כדאי שתדעו שלכמות הגשמים אין כל משמעות על ההחלטה האים לבצע איטום גגות. כי גם יום בודד של גשם עלול לגרום נזקים כבדים לבית שלא נאטם כראוי. לכן, אם אתם יודעים שחומרי האיטום הישנים שעל גג ביתכם כבר איבדו את יעילותם, ושהגג שלכם כבר לא מספק לכם הגנה הרמטית מפני הגשם, הזמינו בהקדם איש מקצוע שיבצע עבורכם עבודות איטום גגות. ובקיץ, כשגג הבית יבש לחלוטין, זוהי ההזדמנות הטובה ביותר לעשות זאת.

עבודות איטום גגות – פותרות את כל הבעיות

עבודות איטום גגות נועדו לספק לגג הבית שלכם שכבת הגנה שתמנע מהגשם לחדור דרכו. כי גשם עלול לגרום למבנה שלכם לא מעט ליקויים ובעיות:

מי מבצע עבודות איטום גגות?

כשמדובר בבתים חדשים, שנמצאים בתהליכי בנייה, האחריות לביצוע עבודות איטום הגגות היא של הקבלן המבצע. אולם במבנים ישנים, שבהם חומרי האיטום התיישנו ואיבדו את כושר האיטום שלהם, על הדיירים / בעלי המבנה לבצע את עבודות האיטום בעצמם. לשם כך עליהם לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בביצוע עבודות איטום גגות. חברה זו תוכל להתאים עבורם את שיטת האיטום האידיאלית, שתבטיח איטום הרמטי וארוך טווח לגג הבית שלהם.

 

עבודות איטום- האחים אזרד

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה